Ман Сіті роззброює Арсенал. Конкурент Зінченка серед найгірших

Олександр Зінченко у свій день народження зіграв проти Арсенала.

Українець з’явився на полі Емірейтс на 85 хвилині. Рахунок вже після першого тайму був дуже комфортний для гостей – 3:0.

Відкрив лік голам у матчі Кевін Де Брюйне вже на 3 хвилині – бельгієць замкнув простріл Жезуса точним ударом під поперечку воріт Лено – 1:0.

Подвоїв перевагу Сіті Стерлінг. Де Брюйне протягнув м’яч, увійшов у штрафний майданчик і віддав пас на дальню стійку воріт Арсенала, де ніким не прикритий англієць відправив м’яч у порожній кут воріт господарів – 2:0.

До перерви ще один м’яч на свій рахунок записав Де Брюйне. Манчестерці скористалися тимчасовою перевагою у кількості гравців на полі (травму отримав Колашинац, а Сака чекав, поки м’яч покине межі поля, щоби вийти на заміну), вивели бельгійця на ударну позицію і той не схибив – удар з лівої точно у кут воріт Лено – 3:0.

У другому таймі команди голами не потішили. Зінченко вийшов під завісу матчу і чимось видатним запам’ятатися просто не встиг.

Конкурент українця Менді у цьому матчі не вирізнявся хорошими діями. Оборонець помилявся і навіть отримав жовту картку. Оцінка француза 7,1 – одна з найгірших у складі гостей (менше отримали тільки Отаменді і Едерсон)

Дані з ресурсу whoscored.com

Після 17 турів команда Гвардіоли посідає 3 сходинку турнірної таблиці АПЛ, відчаючи від лідера змагань Ліверпуля на 14 очок. Арсенал залишився на 9 сходинці з 22 пунктами.