Ман Сіті – Вест Гем. Повернення Ярмоленка і провал конкурента Зінченка

Ярмоленко і Зінченко зійшлися в очному протистоянні ще до старту АПЛ. Вест Гем та Манчестер Сіті беруть участь у комерційному турнірі Asia Trophy. Окрім клубів українців тут також виступають Вулвергемптон і Ньюкасл, які склали іншу півфінальну пару (Вовки перемогли 4:0). На жаль, ні Зінченко, ні Ярмоленко на перший тайм звітного матчу не вийшли.

Пеп Гвардіола взагалі був змушений вдатися до величезних експериментів зі складом. З гравців основи із перших хвилин матч почали лише Давід Сільва, Ляпорт і новачок Родрі. Зате була нагода переглянути дебютанта і конкурента Зінченка іспанця Анхеліно. Почав значно жвавіше Вест Гем. Лондонці, на відміну від суперника, були у бойовому складі. Багато проблем захисту Ман Сіті створював Феліпе Андерсон. Бразилець часто змінював позиції і один із таких маневрів призвів до успіху.

Андерсон спочатку протягнув Анхеліно, але виконав невдалий навіс, а згодом вже у штрафному майданчику так закрутив лівого захисника Ман Сіті, що той впав і зупинив м’яч руками. Марк Нобл впевнено реалізував пенальті. Посеред тайму у команд була перерва для того, щоб попити води. В цей час вся увага була прикута до Гвардіоли. Тренер дуже активно пояснював тактичні моменти молодим гравцям. Більше всього дісталося Анхеліно. Після поволення гри краще у складі Ман Сіті заграли усі, окрім Анхеліно. Іспанець знову порушив правила у власному штрафному майданчику, поставив підніжку супернику. Однак арбітр не побачив фолу.

А далі Містяни вже почали нагадувати самих себе. Розкішна діагональ із глибини, фантастичний прийом м’яча від Сільви і удар другим дотиком – 1:1. А ще за дві хвилини Ман Сіті вже повів у рахунку. Підопічні Гвардіоли заробили пенальті, який реалізував Нмеча.

На початку другого тайму на поле вийшов Андрій Ярмоленко. Сімка Вест Гема мав перший момент після перерви. Снодграсс викотив м’яч під удар на одинадцять метрів, якраз туди відкривався Ярмоленко, але його удар заблокував захисник. Схожою атакою відповів Ман Сіті, але м’яч після удару Сане плечем відбив голкіпер Вест Гема. Лондонці почали грати у контроль м’яча, але відчули себе занадто самовпевненими і обрізались у центрі поля. Сане миттєво оцінив ситуацію і віддав розрізну передачу на Стерлінга. Рахім утік від усіх і покотив м’яч у ворота – 3:1.

За 30 хвилин до кінця матчу на полі з’явився і Олександр Зінченко. Але помітним у грі був інший футболіст збірної України. Ярмоленко взяв участь в ефектній триходівці Снодграсс – Ярмоленко – Чічаріто. Андрій віддав пас п’ятою під удар мексиканцю, але той пробив вище воріт. Намагався Вест Гем, а забивав Ман Сіті. Санчес втратив м’яч неподалік свого штрафного майданчика, і суперник в три передачі довів м’яч до воріт, вирішальний удар на рахунку Стерлінга. Надалі команди не забивали.

4:1 – впевнена перемога Ман Сіті, яка виводить команду Зінченка до фіналу Asia Trophy, де суперником Містян буде Вулвергемптон.