Ман Сіті з Зінченком продовжує нищити суперників. Містяни здобули 13-ту перемогу поспіль. ВІДЕО

У 22-му турі АПЛ Манчестер Сіті на виїзді переміг Бернлі

Олександр Зінченко, який провів увесь минулий поєдинок з Вест Бромвічем, на цей матч залишився на лаві для запасних.

Гості дуже швидко повели у рахунку в цій зустрічі. Вже на 3-й хвилині матчу гравці Сіті організували атаку, яка завершилася голом. Сілва отримав м’яч у штрафному майданчику Бернлі і сильно пробив по воротах – голкіпер господарів Поуп відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Жезус, який в дотик головою завдав удар у порожній кут – 0:1.

Підопічні Гвардіоли тиснули протягом всього першого тайму, але забити ще раз зуміли лише під його завісу. На 38-й хвилині Стерлінг чудово замкнув передачу з правого флангу від Гюндогана – 0:2.

В другому таймі домінація Сіті тривала

По перерві гості забили ще раз. Жезус прострілив з правого флангу на Мареза і той в один дотик із декількох метрів прошив Поупа. Однак після перегляду VAR в алжирця зафіксували положення поза грою.

Містяни повністю контролювали гру і не давали Бернлі створювати свої моменти. Перший удар у бік воріт Сіті господарі завдали лише на 64-й хвилині! У другому таймі Гвардіола випустив на футбольне поле Олександра Зінченка замість Жоау Канселу. За 30 хвилин, які відіграв українець, він не встиг запам’ятатися чимось особливим. Статистичний портал Whoscored поставив йому за цей поєдинок 6,1 бала.

Скрін Whoscored

Після цієї перемоги Містяни набирають 47 пунктів і продовжують лідирувати у чемпіонаті Англії. Підопічні Гвардіоли випереджають МЮ на 3 очки і мають одну гру в запасі. Наступний поєдинок Манчестер Сіті проведе з Ліверпулем 7-го лютого.

Читайте також: Тягне на собі! Гол ексдинамівця врятував команду від поразки. ВІДЕО і Новий Срна для Шахтаря? Гірники позмагаються із Ювентусом за 16-річного вундеркінда