Ман Сіті з Зінченком в основі знищив Бернлі. Українець отримав одну з найвищих оцінок

У 30-му турі АПЛ Манчестер Сіті На Етіхаді розгромив суперника з рахунком 5:0. Олександр Зінченко вийшов в основі і відіграв увесь матч.

Містяни повністю контролювали гру, а Бернлі був змушений відсиджуватися у захисті. Слід визнати, що перші 20 хвилин гості дуже добре оборонялися, але все ж Сіті зміг реалізувати свою перевагу в забиті м’ячі: в середині тайму Філ Фоден потужним дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика прошив голкіпера Бернлі Поупа – 1:0.

Наприкінці першої половини зустрічі Фернандіньйо віддав довгу діагональ на Мареза, який увірвався до штрафної зони, накрутив двох захисників і пробив у дальній кут – 2:0.

У компенсований до першого тайму час Сіті отримав право виконувати пенальті: Мі наступив на ногу Агуеро. Спершу арбітр не побачив фол у цьому моменті, але після перегляду ВАРу вказав на 11-метрову позначку. Марез пробив у лівий кут воріт без шансів для Поупа, який таки вгадав напрямок руху м’яча – 3:0. Щоправда, після цього Гвардіола був змушений замінити Агуеро. Аргентинець зазнав ушкодження.

В другому таймі домінування Сіті тривало. Майже одразу команда забила вчетверте. Фоден віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Бернарду Сілву, той прострілив до воротарської зони, де був Давід Сілва. Капітан Містян в дотик переправив м’яч у площину воріт – 4:0.

П’ятий гол Сіті розкатали як за підручником: Де Брюйне віддав в штрафний майданчик на Бернарду Сілву, той в дотик перевів далі на Жезуса. Бразилець відпасував на Фодена, який вже з кута воротарського розстріляв голкіпера гостей – 5:0.

Оцінка Зінченка

Українець дуже непогано провів весь матч: вигравав верхові дуелі, а також декілька разів пробив у площину воріт. Загалом, гру Зінченка високо оцінили. Статистичний портал Whoscored поставив українцю 7.8 балів, що є один із найкращих показників у цьому поєдинку.

Скрін Whoscored

Авторитетне видання Manchester Evening News поставило Зінченку 7 балів і залишило коментар щодо гри українця:

Міцний у захисті і гарно взаємодіє на лівому фланзі з Давідом Сілвою. Гарно грає попереду і, за потреби, надійно прикриває тил

Після цієї перемоги Сіті має 63 очки і займає другу сходинку. За ним йде Лестер, який відстає на 9 балів.