Ман Сіті знищує Вотфорд. Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок за матч. ВІДЕО

Після поразки у півфіналі Кубка Англії від Арсенала на Містян чекала гра з одним із аутсайдерів чемпіонату – Вотфордом.

У стартовому складі Ман Сіті знову не з’явився Олександр Зінченко, але також не було і Менді, на совісті якого два пропущені голи від Канонірів у попередньому матчі. Натомість на позиції лівого захисника вийшов Жоау Канселу.

Ман Сіті активно розпочав зустріч і вже з перших хвилин перевів гру на половину поля Вотфорда. Особливою небезпекою вирізнявся лівий фланг гостей, зокрема, можна виділити активну гру попереду Канселу. Але саме оборонець ледь не привіз перший гол. Португалець невдало вибив м’яч після вкидання з-за бокової – просто на ногу Х’юзу. Але півзахисник Вотфорда невдало пробив із лінії штрафного майданчика.

Курйозний м’яч ледь не забили манчестерці. Родрі пробивав з-за меж штрафного і влучив у спину Жезуса. М’яч від нападника полетів під поперечку, але голкіпер господарів Фостер в ефектному стрибку відбив.

Наступний момент мав Канселу. Лівий захисник після чудової комбінаційної гри Сіті опинився у штрафному майданчику і пробивав по воротах, але одразу 4 гравці Вотфорда кинулися під цей постріл.

Утім, Містяни таки змогли пройти захист господарів поля. Рахім Стерлінг прийняв м’яч у штрафному майданчику після подачі Вокера з правого флангу. Вінгер Ман Сіті другим дотиком сильно пробив у дев’ятку – 0:1.

Під кінець тайму гості заробили право пробивати пенальті. Стерлінг накрутив декількох захисників у штрафному майданчику, і Х’юз наступив на ногу гравцеві Сіті. Виконувати удар пішов сам півзахисник. Він пробив у лівий кут воріт. Фостер зумів відбити, але, на жаль, перед собою. З другої спроби Стерлінг вже відправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

Сіті добиває Вотфорд

У другій половині зустрічі ситуація не змінилися. Сіті продовжував давити. А голкіпер Вотфорда продовжував рятувати свою команду: спочатку після удару Стерлінга, а потім після штрафного у виконанні Де Брюйне.

Але Сіті все одно забив утретє: Стерлінг знову прорвався по правому флангу і потужно пробив по центру воріт. Його удар Фостер відбив, щоправда, на ногу Фодену. Півзахисник Сіті без проблем відправив м’яч вже у порожні ворота – 0:3.

Після цього Гвардіола випустив на поле Зінченка замість Вокера, і українець відправився на звичний для себе лівий фланг оборони, а Канселу перемістився на позицію правого захисника.

Гості не зупинилися на досягнутому і згодом забили ще раз. Ляпорт виграв позицію в оборонців Вотфорда після подачі Де Брюйне і сильно пробив головою у дальній кут у проти хід Фостеру – 0:4.

Більше голів у матчі не було. Зінченко так і не зміг проявити себе за 30 хвилин другого тайму, на які його випустили. Статистичний портал Whoscored поставив українцеві одну з найнижчих оцінок у складі Містян – 6.3.