Манчестер Сіті без Зінченка стирає в попіл Вотфорд. Як зіграли конкуренти українця?

Олександр Зінченко не потрапив навіть у заявку, але Сіті все одно перемогло.

Команда Пепа Гвардіола показала приклад Арсеналу, як треба грати з Вотфордом. Лондонці у минулому турі втратили перевагу у два м’ячі у матчі з Шершнями, тому Манчестер Сіті вирішив зробити собі більший запас… Вже до 18 хвилини у воротах Бена Фостера побувало 5 (!) м’ячів. Цікаво, що всі забили різні футболісти.

У складі чемпіонів Англії не знайшлося місця Олександрові Зінченку, який провів класний матч Ліги Чемпіонів з Шахтарем. Українця змінив Менді, який був замінений у перерві на Анхеліно.

Обидва конкуренти Зінченка отримали одні із найгірших оцінок від аналітичного порталу Whoscored у складі містян. Менді – 6,7 (за десятибальною шкалою), а Анхеліньйо – 7,1.

Скріншот з сайту whoscored.com

Манчестер Сіті переміг з рахунком 8:0, а головним героєм матчу став Бернанду Сілва, який відзначився першим у кар’єрі хет-триком.