Манчестер Сіті Зінченка дізнався суперника по фіналу Кубка

У другому півфіналі Кубка Англійської футбольної ліги зустрічалися Челсі та Тоттенгем.

У першому поєдинку лондонських команд мінімальну перемогу святкував Тоттенгем. З того матчукоманда Почеттіно зазнала багатьох втрат, тому на матч відповідь однозначним фаворитом виглядали саме господарі Стемфорд Брідж – Челсі.

⚪️ Список втрат Тоттенгема за останній місяць: 🚑 Кейн – травма🚑 Моура – травма🚑 Ваньяма – травма🚑 Сіссоко – травма🚑 Аллі – травма📝 Дембеле – проданий🇰🇷 Сон – Кубок Азії🤕 Удар по чемпіонських амбіціях

Опубліковано FootballHub Понеділок, 21 січня 2019 р.

У першому таймі Челсі вдалося забити два м’ячі у ворота Пауло Гассаніги. Спочатку більярдний за влучністю вийшов удар у Канте, який поцілив м’ячем поміж ніг одразу двом захисникам і голкіперу. За 10 хвилин класну атаку завершив Азар, скориставшися прострілом Аспілікуети.

По переві один гол вдалося відквитати Шпорам. Льоренти відгукнувся на класну подачу Роуза з лівого флангу і пробив головою точно під самісіньку стійку. На цьому команди свої гольові подвиги в основний час завершили (попри всі намагання аристократів дотиснути знекровлений травмами Тоттенгем). 2:1 на користь господарів після 90 хвилин основного часу.

За регламентом змагань при рівності голів за сумою двох матчів одразу пробиваються пенальті. Саме у “футбольній лотереї” більш фартовими (або майстернішими) були гравці Челсі – 4:2.

У фіналі Кубка Англійської футбольної ліги 24 лютого на Вемблі зійдуться Манчестер Сіті Олександра Зінченка та лондонський Челсі. Команда українцям днем раніше оформила вихід у вирішальний матч, здолавши за сумою двох поєдинків Бертон Альбіон з загальним рахунком 10:0.