Манчестер Юнайтед не помічає Фулгем. Сульшер досі непереможний

Найгірший захист ТОП-5 європейських ліг проти команди, яка виграла 9 із 10 останніх матчів. Манчестер Юнайтед тримав у думках майбутній матч Ліги Чемпіонів із ПСЖ і це було помітно вже зі старту. На першій хвилині гри господарі провели розкішну контратаку 3 в 2 і лише кілька десятків сантиметрів не вистачило В’єтто для того, аби забити у ворота Юнайтед. Просто шалений темп взяли підопічні Раньєрі. З меж штрафного майданчика завдавав удару Шюррле – знову не влучно.

Гості перечекали натиск Фулгема і відповіли голом. Еррера обікрав суперника неподалік штрафного майданчика і миттєво зіграв ліворуч на Марсьяля. Антоні вчасно підключив Погба так, що півзахисник уникнув офсайду і потужним ударом прошив Серхіо Ріко. У наступному моменті вже сам Марсьяль створив собі момент. Джонс відібрав м’яч у Мітровича та віддав його французу. Антоні на височезній швидкості промчав від самого центра поля, зблизився з голкіпером Фулгема і спокійно покотив м’яч у дальній кут.

Фулгем здивував своєю розкутістю. Команда Раньєрі вирішила зіграти з Манчестер Юнайтед сміливо. Але за такого шаленого темпу матчу одразу кидалася в очі різниця у класі. Набагато більше помилок та обрізок було у діях господарів. Активним був Бабель, дається в знаки його ліверпульське минуле. Нідерландець серйозно повозив молодого Далота на лівому фланзі атаки Фулгема. Потенційно близькими до гола у ворота Манчестер Юнайтед були Мітрович і Чемберс, якби не певні нюанси. Удар серба заблокував захисник червоних, а із дальнім пострілом Калума впорався Де Хеа.

Початок другого тайму став продовженням першої половини матчу. Фулгем і надалі намагався атакувати, а Манчестер Юнайтед чекав шансу вибігти в контратаку. Ближче до середини тайму інтенсивний футбол вимотав господарів. Ініціативою заволодів Манчестер Юнайтед. Забити втретє манкуніанці могли зусиллями Еррери, та з ударом іспанця впорався інший іспанець – Серхіо Ріко. Але гол не змусив себе довго чекати. Хуан Мата увірвався до штрафного майданчика суперника і впав після поштовху. Пенальті чітко реалізував Погба.

Аж на 73-й хвилині господарі знову змогли потурбувати Де Хеа. Мітрович перевисів у повітрі всіх і направляв м’яч у дальній кут. Голкіпер Манчестер Юнайтед показав майстер-клас із пластичності. Сульшер на заключні 15 хвилин випустив Санчеса і Мактомінея. Обидва ледь не одразу могли забивати. Чилієць не реалізував вихід віч-на-віч, а молодий плеймейкер Юнайтед пробив головою трохи вище воріт. Гості так захопилися атакою, що могли отримати у відповідь. Бабель із кількох метрів не зміг забити у порожні ворота. Спочатку вінгер Фулгема пробив у стійку, а на відскок зреагувати не встиг і м’яч вилетів за межі поля.

Фулгем спробував поатакувати в останні хвилини матчу, але все, на що спромоглися підопічні Раньєрі, це дальній удар відчаю Керні. Манчестер Юнайтед здобув упевнену перемогу 3:0 і посунув Челсі з четвертого місця. Щоправда, у лондонців ще є матч в запасі. А на команду Сульшера чекає протистояння з ПСЖ у Лізі Чемпіонів.