Манчестер Юнайтед знищений у Ліверпулі. Ліга Чемпіонів під питанням

Евертон знову нокаутує англійського гранда. Іриски на своєму полі вже перемагали Челсі та Арсенал, тепер настала черга Манчестер Юнайтед. Команда Сульшера потрапила у незначне піке після того, як Уле Гуннар підписав постійний контракт із клубом. Евертон вдома розібрався із манкуніанцями.

Серія невдач Манчестер Юнайтед у гостьових матчах в АПЛ сягнула чотирьох поразок поспіль. Евертон ще в першому таймі забезпечив собі комфортний гандикап. Спочатку Рішарлісон ефектним ударом через себе завершив розіграш кутового, а згодом швидку контратаку господарів потужним ударом завершив Сігурдссон. В моменті із другим голом цілком можна звинувачувати голкіпера МЮ Де Хеа. Давід невдало обрав позицію на лінії та пропустив м’яч у ближній кут.

В другому таймі ситуація на полі не змінилась. Ще один кутовий Евертон перетворив у забитий м’яч. Захисники команди Сульшера впорались із подачею, але на підбиранні був Дінь і сильним та точним ударом в дотик француз поклав м’яч в кут. А довершив знущання над Манчестер Юнайтед Волкотт. Тео на швидкості втік із глибини віч-на-віч із Де Хеа та переграв голкіпера.

Сульшер програє на Гудісон Парк 0:4 і тепер лігочемпіонівські перспективи Манчестер Юнайтед виглядають вельми туманно. Манкуніанці залишаються на шостій позиції, Арсенал в разі перемоги канонірів відставання МЮ від четвертого місця складатиме 3 очки. Однак далі у Сульшера і компанії матч проти Манчестер Сіті.