Манчестер Зінченка б’є МЮ

Увесь Ліверпуль цього дня за МЮ! Парадоксально? Тільки не у 31-му турі АПЛ, в якому зустрілися Манчестер Юнайтед та Манчестер Сіті.

В разі перемоги Містяни повертали собі перше місце у турнірній таблиці, випереджаючи на 1 очко Ліверпуль. Манчестер Юнайтед — це останній суперник із ТОП-6 АПЛ, який ще міг теоретично відібрати очки у Ман Сіті та знищити плани Гвардіоли на друге поспіль чемпіонство а Англії.

Традиційно для нинішнього сезону у старті на лівий фланг оборони вийшов наш Олександр Зінченко.

Матч розпочався із центра поля, але сама гра від стартового свистка проходила без центра. Команди відповідали атакою на атаку. То Бернарду Сілва сильно прикладався по м’ячу з дальньої відстані, то Рашфорд небезпечно вибігав у контратаку — в обох випадках надійно діяли воротарі.

Та стартова відкрита гра швидко закінчилася і команди почали грати від суперника: Ман Сіті багато володів м’ячем, а МЮ вибігав у швидкі контратаки. Дійшло навіть до того, що володіння м’ячем було просто феноменальним у гостей — 70%!

Найкращий момент у першому таймі мав Рахім Стерлінг. Він підхопив м’яч у штрафному майданчику МЮ, почав зміщуватися уздовж лінії воротарського майданчика у центр та обігрувати по дорозі захисників, а потім несильно пробив. Удар був із близької відстані, але по центру. Де Хеа зіграв надійно на лінії.

На початку другого тайму Сіті зміг перетворити величезний відсоток володіння м’ячем на гол. Бернарду Сілва класно змістився з правого флангу у центр, невеличким кроком хитнув Шоу та пробив метрів із 20-ти у ближній кут воріт Де Хеа. Іспанський голкіпер не врятував, хоча удар був у воротарський кут — 1:0 для Ман Сіті.

Одразу після гола Містяни створили дуже небезпечний момент: після хорошої комбінації біля штрафного майданчика манкуніанців Агуеро пробивав з дальньої відстані у правий кут. М’яч лише зачепив стійку воріт.

Другий пропущений м’яч Манчестер Юнайтед теж, певною мірою, провина Де Хеа. Стерлінг швидко розігнав контратаку на чужій половині поля, віддав хороший пас на вільного Сане, який сильно пробив з меж штрафного майданчика у ближній кут. Голкіпер манкуніанців хотів відбити м’яч ногою, але не зміг цього зробити — 2:0 на користь Манчестер Сіті на 66-й хвилині матчу.

Юнайтед на фоні Сіті виглядав дуже мляво. Попри те, що грав на Олд Траффорд Підопічні Сульшера за увесь другий тайм не створили майже ніякої небезпеки. Гості швидше працювали з м’ячем, більше комбінували та шукали вільні зони. МЮ не награв навіть на забитий м’яч.

Манкуніанці продовжили свою невтішну серію із трьох поспіль поразок. Магія Сульшера зникла разом із призначенням його на посаду постійного головного тренера МЮ. А Манчестер Сіті зробив ще один, можливо, найважливіший цього сезону крок до чемпіонства.