Манчестерське дербі. Фейли Едерсона і слабкий матч Зінченка. ВІДЕО

Гвардіола знову шокований.

Манчестер Юнайтед зумів приголомшити Манчестер Сіті ще у першому таймі завдяки голу Марсьяля. Француз скористався неузгодженими діями Містян під час гри при стандарті біля власних воріт, і після закидання від Фернандеша в дотик пробив по воротах Едерсона. Бразилець зіграв незграбно і м’яч у ближньому куті пропустив – 1:0.

Підопічні Гвардіоли відповіли голом на старті другої половини. Агуеро реалізував вихід віч-на-віч з Де Хеа, але взяття воріт іспанця арбітр скасував через офсайд.

Олександр Зінченко вийшов в основі і зіграв 76 хвилин. Українця на полі змінив Бенжамен Менді.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Підсумковий рахунок зафіксував гол Мактомінея після феєричної помилки Едерсона. Голкіпер Сіті так поспішав, що вкинув м’яч супернику на свої порожні ворота – 2:0!

Гравець збірної України отримав одну з найгірших оцінок від порталу Whoscored.