Мар’ян Швед: зроблю все, щоб отримати виклик в збірну

Мар'ян Швед. ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв'ю

Робитиму все, щоб грати у збірній України©🔥Мар’ян Швед про Севілью, іспанську мову і Карраскаля😎Дивись ексклюзив FootballHub з нападником FC Karpaty Lviv👀

Опубліковано FootballHub Понеділок, 3 вересня 2018 р.

Форвард Карпат Мар’ян Швед в ексклюзивному інтерв’ю для FootballHub розповів про переїзд в Іспанію, повернення в Карпати та бажання грати в збірній:

Тоді я довго не розмірковував з приводу переїзду з України в Іспанію, бо був молодий. Такі варіанти кар’єри не в кожного виникають, поїхати закордон, ще в таку команду.  Тому довго не думав. Перше що здивувало: було дуже жарко. У тренувальному процесі, у стосунках між футболістами, у тренерському підході нічого нового. У Карпатах нас тренував Ігор Йовічевіч, він –  європеєць, тому тренування сильно не здивувало. Ну хіба самі футболісти, як вони працюють з м’ячем.

Найбільше по дублю запам’ятався Карлос Фернандес. Він і за першу команду виступав, і навіть забивав. З основи мені подобався Банега, це якщо з іноземців, із іспанців.  А так то Коноплянка мені подобався.

Спочатку було важко з іспанською мовою, а потім я почав добре її розуміти. Із латиноамериканців в Карпатах комунікую з Карраскалем. Він зі мною там в команді був, ми разом реабілітацію проходили. Він був травмований якраз теж десь 7-8 місяців, я разом з ним завжди приходив. Така спільна історія в Іспанії може щось й допомагає. Я його розумію, він мені може щось підказати і я йому. Карраскаль – хороший футболіст. Він з будь-яким гравцем міг би знайти спільну мову.

Розчарування не було. Я міг лишитися, я міг нікуди не їхати, бути там. Але я захотів грати, тому вирішив, що хочу повернутися. У мене були варіанти, не тільки Карпати. Але я захотів додому. Знав, що мені вдома буде легше, тому повернувся сюди. У самій Іспанії, Сегунді міг опинитися. Було дві команди із Сегунди.

Я не шкодую, тому що мені зараз все підходить, команда почала вигравати.

Якщо міняються гравці, тренери, то вони не розуміють один одного. Коли нові приходять, потрібен час, щоб зрозуміти тренера і кожного гравця. Якщо рік-два грали постійним складом, то ми з цією командою спокійно могли грати в єврокубках.

Зараз граю як нападник разом з Карраскалем. Позиція нова, я так ніде не грав. Хіба що в U-19 теж грав нападника. Але в Прем’єр-лізі так не грав. Мені подобається ця позиція, тому що, по-перше, ти знаходишся ближче до воріт і завжди при завершальній стадії ти нападник, ти можеш забити гол. Карраскаль витягується під нападника, це я більше як нападник.  Але ми не граєм так, як всі команди через подачі, що мені треба забивати головою. Ми граєм низом.

Звичайно, кожного року говорять, що Карпати гратимуть в єврокубках. Тому що не будуть говорити, що не можуть. Але в цю команду я особисто вірю. Хороша команда. Підбір гравців дуже якісний. Ми зможемо, я вірю в це.

Ми почали грати в більш атакувальний футбол, через фланги, почали бити по воротах і  не боятися суперника, зробили все, щоб нас боялися. Ми  граємо в атакувальний футбол, щоб радувати вболівальників.

Інтерес до мене з боку збірної? Кожному, я думаю, хотілося заграти в футболці національної збірної і я не виняток. Звичайно, я буду робити все, щоб отримати виклик у збірну.

Найважливіше: щоб команда грала в єврокубках. Щоб ми не боролися за те, щоб не вилетіти з Прем’єр-ліги, а боролися тільки за найвищі місця.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також