Маріуполь – Арсенал. Страждали обоє, а виграли азовці

Маріуполь та Арсенал очним протистоянням відкривали 14-й тур. Обидві команди перебували не в найкращому психологічному стані. Азовці посеред тижня вилетіли із Кубка України від першолігового Інгульця, а Арсенал ніяк не може повноцінно вийти із піке в яке потрапив із перших же турів.

Ждём вас на 🏟️. И не забудьте 🕶️. Солнца не обещаем, а вот игра будет 💥😎#ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Nov 3, 2018 at 1:00am PDT

Перший тайм матчу цих команд назвати яскравим міг би лише…та ніхто б його таким не назвав. Було помітно, що Маріуполь ще не відійшов від матчу в середу, а команда Грозного, яка приїхала в статусі андердога, була налаштована в першу чергу відбитись. Як не дивно, за статистикою у господарів було аж 5 ударів і усі в площину воріт Сітала. Але це були або удари із дуже далекої відстані, або м’яч після кількох рикошетів просто докочувався до рук голкіпера Арсенала. Справді гострим моментом можна вважати вихід на ударну позицію Мишньова. Півзихисник азовців після ідеальної передачі Піхальонка не зміг із близької відстані переграти Сітала.

А що Арсенал? Найгостріший момент в атаці у канонірів – симуляція Лоли в штрафному майданчику і заслужена жовта картка від арбітра. Перерва пішла на користь в плані швидкості гри. Маріуполь почав агресивніше вмикатись поблизу штрафного майданчика Арсенала. Гості так приспали пильність суперника своєю інертністю попереду, що ледь не забили. Сагуткін закинув м’яч за спину захисникам, Демірі не зміг перехопити цей пас і Семенюк розстрілював Гальчука вже з меж штрафного майданчика – сейв голкіпера Маріуполя.

Розлючені господарі відповіли атакою під час якої могли тричі забивати, але із ударом Піхальонка Сітало впорався, а подальші добивання були заблоковані. Голкіпер Арсенала спіймав справжній кураж і вкотре врятував свою команду після удару впритул від Борячука. Чим менше залишалось часу до кінця матчу, тим частіше Маріуполь помилявся у невимушених ситуаціях. Навіть із таким високим відсотком браку, господарі повністю закрили Арсенал на його половині поля. Дуже близьким до голу був Піхальонок, він із кута штрафного майданчика обвідним ударом направляв м’яч у дальній кут, але врятував Сітало. Та вже в наступній ситуації і голкіпер не врятував Арсенал. Вакула майстерно прибрав Лолу і з гострого кута потужно пробив під поперечку – 1:0.

Фещук надивився на гол Вакули і вирішив собі забити із гострого кута. Ветеран Арсенала пробивав прямим ударом зі штрафного, та Гальчук воротарський контролював надійно. Гості почали відкриватись і Маріуполь нарешті отримав вільні зони попереду. Зубков, Борячук, Чурко усі вони змарнували свої потенційно гольові нагоди в останні хвилини гри. Врятувати Арсенал міг Лола, але йому не вистачило зросту задля сильнішого удару і Гальчук спокійно забрав м’яч. І на цьому моменти, як і сам матч закінчились. Азовці перервали свою невтішну серію і закріпили свої позиції у першій шістці.