Маріуполь – Бордо: поразка, за яку не соромно

Маріуполь програв Бордо у першому матчі кваліфікації Ліги Європи – 1:3.

Паулу Фонсека пообіцяв одягнути маску Зорро, якщо його команда виграє. А на що готові ви? Можете, наприклад, пообіцяти, що у випадку перемоги над Бордо ви спробуєте жаб’ячі лапки?

А в Одесі є свіжі жаб’ячі лапки? Так? Тоді, якщо це допоможе команді, то я готовий їх покуштувати, – наставник Маріуполя Олександр Бабич жартував на прес-конференції перед Бордо і обіцяв красивий футбол.

І справді, українська команда показала класний старт першого тайму. ДМИТРО МИШНЬОВ! Цей гол півзахисника Маріуполя на 7-й хвилині матчу треба бачити! Гості розіграли кутовий. М’яч відскочив до центру штрафного майданчика. Дмитро класно зіграв на підборі і пробив злету. Воротар Бордо Костиль такого точно не чекав.

За 10 хвилин Маріуполь намагався повторити акцію, але цього разу воротар Бордо відбив м’яч після удару Дмитра.

Французам вистачило менше 10 хвилин (між 33 і 39), щоб опустити все з небес на землю. Це ГАЕТАН ЛЯБОРД вистрілив двічі.

Форвард Бордо пробив у ближній кут. Худжамов не виручив. А потім стався ЖАХ! Рустам повторив епічні подвиги Андрія П’ятова і Лоріса Каріуса. Ляборд скористався щедрим подарунком і став автором дубля.

Втім дуже сварити команду Бабича за перший тайм теж неправильно. Самовіддача Маріуполя – це дуже добре, але досвід Бордо – це дуже-дуже добре.

А ще суперник вміє розігрувати класні комбінації. Тшуамені і Ко скористалися помилкою Демірі і створили третій гол Бордо – 3:1.

І тільки здалось, що у Маріуполя вже почали опускатися руки, як Андрій Борячук (вийшов на заміну замість Чурка) влучив у стійку.

Худжамов теж не хотів більше пропускати і ногою (!!!) парирував удар Ляборда.

Маріуполь не здавався і продовжував шукати можливості скоротити різницю в рахунку. Вакула розібрався з французами і віддав на Піхальонка. Олександр пробив вище воріт. А який був би гол!

Наприкінці зустрічі Худжамов врятував від четвертого гола. Рустам витягнув м’яч після удару у ближній кут після швидкої атаки. Втім, всі пам’ятатимуть момент з другим голом Ляборда.

Бабичу сьогодні не випаде вечеряти жаб’ячими лапками в Одесі. Далі у Маріуполя виїзд до Франції. Можливо, більше пощастить у Бордо…