Маріуполь – Динамо. Гольова феєрія

Мабуть, найпринциповіший матч усього туру – гра Маріуполя та Динамо. Після технічної поразки перемога у цій зустрічі для віце-чемпіона України буде справою честі.

Факти до матчу:

– У 2018-му році Динамо зіграло тільки 1 гостьовий матч в УПЛ і програло його.

– Востаннє кияни не забивали в матчі УПЛ ще 10 грудня.

– Маріуполь не вигравав у Динамо (на полі) із 2011 року.

Без звичної для українського футболу розвідки розпочали команди. Високі швидкості обидві команди взяли ледь не із першої хвилини матчу. Але на відміну від суперника у грі киян було надто багато браку. Особливо це стосується центральної ланки поля. Гармаш, Буяльський, Ротань створили більше моментів на свої ворота, ніж на чужі. Маріуполь свідомо віддав ініціативу динамівцям, але контрвипади господарів були дуже гострими. Один із таких завершився голом. Денис Бойко вже вкотре невдало зіграв на виході і дозволив пробити Тотовицькому, 1:0.

Маріуполь – Динамо. Гол Тотовицького

FC Mariupol виграв перший тайм у FC Dynamo Kyiv🔥🔥Забив Тотовицький💪 В якій ланці у киян зараз немає проблем?

Опубліковано FootballHub 1 квітня 2018 р.

Динамо воскресло по перерві. Вихід Шапаренка кардинально змінив ситуацію полі. Спочатку він асистував Бєсєдіну.

Маріуполь – Динамо. Гол Бєсєдіна

FC Dynamo Kyiv блискавично зрівнює рахунок із FC Mariupol на початку II тайму🔥Шапаренко замінив Морозюка і віддав гольову на Бєсєдіна💪

А ще через деякий час сам забив шедевральний гол. Подачу із кутового захисники Маріуполя відбили, але на підбиранні Шапаренко залишився без опіки і завдав удару в дотик. М’яч за фантастичною траекторією полетів у верхній кут воріт.

Маріуполь – Динамо. Гол Шапаренка

🔥🔥🔥Шапаренко забиває другий у ворота FC MariupolЦей хлопець з УПЛ чи з АПЛ?😱 Два різні тайми демонструє FC Dynamo Kyiv

Здавалось крапку в матчі поставив Циганков. Віктор протиснув у штрафному майданчику Насонова і впевнено відправив м’яч в кут воріт Худжамова. Але господарі змогли скоротити відставання. Знову стандарт приніс неприємності киянам. Подачу з кутового в гол перетворив Тотовицький. В кінці гри Маріуполь вдався до штурму, але банальні закидання не принесли результату.

Маріуполь 2:3 Динамо. Всі голи

Відчуй драйв поєдинку FC Mariupol – FC Dynamo Kyiv🤙Заслуговували господарі на камбек?🤔

Динамо здобуває вольову перемогу 3:2 і продовжує гонитву за Шахтарем.