Маріуполь – Львів. Вдосталь голів, вилучення з обох боків

Маріуполь проти Львова. Для обох команд перемога була вкрай важлива.  Після 5 зіграних поєдинків азовці із чотирма очками були на 11 сходинці, у львів’ян ситуація дещо краща – 5 очок і 10 місце в чемпіонаті.

Підопічні Юрія Бакалова досить активно почали перший тайм. І вже на 6 хвилині поєдинку арбітр матчу призначив  пенальті у ворота Маріуполя. Ситуація була неоднозначною: Тейлор  вривався в штрафний майданчик, але Демірі на думку арбітра зупинив його прохід поштовхом у спину. Виконав одинадцятиметровий Бруно, проте Худжамов, спеціаліст по пенальті, блискуче відбив удар бразильця.

Уже через 10 хвилин Бруно матиме шанс реабілітуватися: він добивав м’яч після удару Тейлора, але і тут Худжамов врятує свою команду. На 20 хвилині той таки Бруно змарнував ще один момент. Вирішив бити сам, хоча справа набігав партнер, який знаходився в кращій позиції для удару.

Усередині першого тайму в гру нарешті вступив й голкіпер Львова. На другому поверсі зіткнулися троє: Бандура, Чурко та Адамюк. Останньому знадобилася допомога медиків.

Олександр Бабич був незадоволений грою своїх підопічних, тому вже в першому таймі робить заміну – на поле виходить Полегенько замість Демірі. Таке рішення коуча викликана надто великою активністю суперника на лівому фланзі.

Під завісу першого тайму відкрив рахунок Парамонов: точно вдарив головою після подачі з кутового. 0:1!

Після  перерви Маріуполь нарешті вирішив не розчаровувати своїх вболівальників і на 49 хвилині  зрівняв рахунок. Піхальонок  зумів прийняти м’яч в штрафному та, довго не думаючи, вдарив по воротах – у Бандури шансів не було.

Проте уже через декілька хвилин Бруно нарешті забив! Після точної передачі Тейлора  бразилець пробив головою: м’яч  відскочив від газону, влучив у стійку, а звідти закотився у ворота. 1:2.

На 59 хвилині господарі знову відігралися: після точної скидки головою від Фоміна забив Чурко. 2:2. У Маріуполя  проблем з реалізацією не виникало.

Матч видався дійсно напруженим. За останні 15 хвилин були проведені дві вимушені заміни: у Маріуполя Полегенько отримав травму, замість нього вийшов Тищенко. У Львова через ушкодження межі поля покинув Голіков, його замінив Волошинович.

На першій доданій хвилині Піхальонок був дуже близький до того, щоб оформити дубль в матчі. Але Бандура зіграв надійно.

Змусив понервувати вболівальників Львова й Парамонов, коли кульгаючи, покинув поле. Львову довелося догравати в меншості. Але недовго! На 5 доданій хвилині Маріуполь теж залишився вдесятьох – другу жовту картку отримав Федорчук.

У підсумку – 2:2! Вони заслужили на нічию!