Маріуполь — Олександрія. Важлива перемога азовців перед Лігою Європи

Українска Прем’єр-Ліга починає набирати обертів. У другому турі зустрічалися два учасники Ліги Європи — Маріуполь приймав Олександрію.

Стартові хвилини матчу дали одразу зрозуміти: буде багато боротьби за невеликої ігрової переваги господарів поля.

Прогнозовано Маріуполь серйозно тиснув на початку матчу, але стовідсоткових гострих моментів біля воріт Паньківа не мав. В цей час у нападі олександрійців нудьгував без роботи новачок Олександрії Безбородько.

У азовців найактивнішим попереду був Вакула, якого регулярно не встигав накривати Пашаєв. Півзахисник азовців декілька разів дуже непогано пробивав по воротах. Міг відзначитися і Фомін, коли зарядив із дальньої відстані, а м’яч після рикошету летів у кут воріт. В тому епізоді врятував Паньків.

Атака Олександрії у першому таймі запам’яталася хіба що ударом головою Безбородька після навісу зі штрафного. Але нападник пробив не сильно, тому Худжамов спокійно забрав м’яч.

У другому таймі нічого кардинально не змінилося у грі команд. Маріуполь з перших хвилин тиснув, Олександрія відбивалася. Дуже небезпечно пробивав Чурко, але з близької відстані не влучив у ворота.

Ще були неймовірні порятунки від Паньківа та Худжамова після рикошетів. Голкіпер олександрійців потягнув м’яч з дев’ятки після удару здалеку, а воротар Маріуполя ледве впорався з ударом з меж штрафного майданчика. Потім були дві важливі помилки Можаровського. Спершу арбітр не поставив чистий пенальті у ворота гостей, а потім скасував законне взяття воріт Олександрією через помилкову фіксацію офсайду.

Маріуполь забив після третього поспіль дуже суперечливого епізоду. На 77-й хвилині Федорчук намагався пробити метрів з 14-ти, але не влучив по м’ячу. В цей самий момент на м’яч набігав Лучкевич, тому Федорчук зачепився за нього. Головний арбітр Юрій Можаровський поставив пенальті, який впевнено реалізував Фомін — 1:0.

⚓Руслан Фомин открыл счёт в матче с @fcolexandria #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Aug 3, 2019 at 8:38am PDT

Добив олександрійців на 83-й хвилині той, хто мав забивати ще у першому таймі. Вакула підхопив м’яч у центрі поля, пробіг до штрафного майданчика і влучно пробив у правий нижній від Паньківа кут. Півзахисника Маріуполя зустрічали два оборонці, але зіграли в цьому епізоді дуже незграбно — 2:0.

⚓Браво, Владислав!!!👏👏👏 Вакула забивает второй мяч в ворота Александрии – 2️⃣:0️⃣ #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Aug 3, 2019 at 8:45am PDT

Гола Сітала на 95-й хвилині не вистачило для того, щоб спробувати зрівняти рахунок на останніх секундах. Суддя одразу дав фінальний свисток. Тож, підсумок — 2:1.

Маріуполь здобув перемогу за один тайм. А в Олександрії дві поразки поспіль. І це — дуже песимістичний початок нового сезону для бронзового призера минулого чемпіонату.