Маріуполь – Шахтар. Перемоги не пахнуть

В Маріуполі одноіменна команда приймала чинних чемпіонів країни донецький Шахтар.

Гірники, як і в кубку, вийшли проти знекровленого Маріуполя. Господарі не можуть розраховувати на орендованих із Шахтаря гравців, тому доводиться закривати питання власною молоддю.

Перший тайм не подарував зливи моментів, але змусив задуматися про перспективи гостей у цьому матчі без Марлоса. Дуже не вистачало креативу від українського бразильця команди Фонсеки. 0:0 в першому таймі – це вперше з 2013 року, коли Маріуполь не програв Шахтарю перші 45 хвилин (тоді ще Ілічівець перемагав після першого тайму 1:0 завдяки автоголу Степаненка, але поступився в підсумку 1:3).

Все стало на свої місця по перерві. Шахтар почав створювати моменти і досяг свого. Тайсон п’ятою відрізав декількох суперників, а Ісмаїлі вивів Кайоде віч на віч з Гальчуком. Нігерійський нападник впевнено реалізував свій шанс.

Шахтар – Маріуполь. Гол Кайоде

Гол, який змінив все⚡Ніхто вже не чекав, що FC SHAKHTAR таки заб'є МаріуполюАле Кайоде це зробив💥

Опубліковано FootballHub 27 квітня 2018 р.

Більше голів глядачі не побачили. Шахтар продовжує переможний поступ до чергового чемпіонства.