Маріуполь – у кваліфікації Ліги Європи!

Рятівне очечко © поклали до кишені маріупольці у домашньому двобої з Ворсклою. Як мінімум нічия убезпечувала хлопців Олександра Бабича від можливих зазіхань на 5 місце з боку Вереса.

Скріншот із сайту УПЛ

Отож, матч у Львові за тиждень абсолютно ніяких турнірних завдань не несе, бо 4 очка відриву Верес вже не надолужить.

Фото з інстаграму ФК Маріуполь

Щодо поєдинку Маріуполь – Ворскла, то обидві команди запропонували жвавий футбол зі старту. Тищенко міг відкривати рахунок на початку матчу, але не перехитрив Шуста. У відповідь супернагоду мав Кобахідзе. М’яч після його удару головою парирував Худжамов.

Та навіть воротар не зміг врятувати Маріуполь на 30-тій хвилині гри. Ребенок з лівого флангу атаки навісив на Коломойця і той з тієї ж самої точки головою вразив ближній кут воріт. 1:0 за гостями. Ворскла пішла на перерву лідером.

Маріуполь – Ворскла. Гол Коломойця

FC Vorskla здолала FC Mariupol у І таймі💥1:0На Коломойця неначе Іньєста навісив😮Маріупольці ж на початку ІІ тайму одразу зрівняли, хто кого у підсумку❓

Опубліковано FootballHub 13 травня 2018 р.

По перерві полтавці взагалі перебрали ініціативу, але несподівано пропустили самі. Борячук в контратаці не зміг пробити Шуста, та вчасно на добивання набіг Тищенко – 1:1.

Маріуполь – Ворскла. Гол Тищенка

Нічия для FC Mariupol зусиллями Тищенка💪FC Vorskla втратила шанс достроково забронювати бронзу перед матчем із Зорею🥉

На 63-тій хвилині чудовий шанс втратив Кулач. Гравець Маріуполя двічі бив з 10 і 4 метрів. Перший удар відбив довершений Худжамов, другий ледь не розколов поперечку.

У фіналі протистояння команди літали на зустрічних курсах. Спочатку шанс змарнував Білий, котрий вийшов на заміну. З 11 метрів нехитро пробив – Шуст навіть не спітнів. Натомість Чеснаков не завдав особливих клопотів Худжамову.

1:1 – нічия, котра радує Маріуполь і відкладає вирішення бронзового питання на останній тур. В очному двобої зустрінуться претенденти: До Ворскли у Полтаву приїде надмотивована Зоря. Луганців влаштує тільки перемога. З будь-яким рахунком, адже різниця у Зорі трохи краща: ДВА проти НУЛЯ у  Ворскли.