Домашня сторінка Актуально Маріуполь відправив Ворсклу додому ні з чим

Маріуполь відправив Ворсклу додому ні з чим

2 читачів онлайн
0
590

Маріуполь та Ворскла підходили до двобою у 16-му турі УПЛ з різним настроєм, на який впливало, перш за все, розташування у турнірній таблиці.

Фото ФК Маріуполь

Азовці вже декілька турів поспіль намагаються взяти на абордаж шосту сходинку турнірної таблиці – без особливого результату. Полтавці ж міцно тримаються четвертої сходинки, але мріють повторити тогорічне досягнення – зачепитися за бронзову позицію у таблиці.

Фото ФК Маріуполь

Господарську нахабність вже на перших хвилинах показав Вакула: пройшов двох захисників Ворскли на лівому фланзі, увірвався до штрафного майданчика і пробив у нижній ближній кут – Шуст потягнув м’яч.

Небезпечно відповів Коломоєць: виходив майже сам на сам, але загнав себе у кут штрафного і не зміг добре пробити по воротах Гальчука.

Міг забивати Чижов, який вдало підібрав м’яч біля воріт суперника. Але пробив хоч і сильно, та трохи вище.

Команди, начебто, і грали без центра поля, постійно обмінюючись атаками, але серйозної гостроти не створювали. У першому таймі гра була майже рівною.

На початку другого відрізку гри Маріуполь організував хорошу атаку, яку мав результативно завершувати Вакула. Полегенько сильно прострілював уздовж лінії воротарського майданчика, Пердута махнув повз м’яч, але Вакула не зорієнтувався і не пробив по воротах Шуста.

Майже одразу метрів із 20-ти по воротах суперника пробивав Борячук, але голкіпер гостей в ефектному стрибку забрав м’яч.

Натиск підопічних Олександра Бабича дав результат на 58-й хвилині. Зубков кілька разів розхитав Даллку і точно пробив у дальній нижній кут воріт Шуста.

Ворскла поводилася дуже пасивно у намаганнях відігратися. “Масовані” атаки не призводили до небезпеки біля воріт азовців. А Маріуполь, за рахунок швидкості Вакули, Зубкова та Борячука використовував вільні зони та розганяв непогані контрвипади.

Під кінець зустрічі Сергійчук міг подарувати полтавцям нічию: після метушні в обороні Маріуполя м’яч відскочив до гравця Ворскли, але Михайло пробив повз ворота.

Маріуполь вистояв перед навалою полтавців на останніх хвилинах та здобув дуже важливу перемогу на власному полі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Фонсекою незадоволені у Ромі. Екстренера Шахтаря переманює легендарний клуб

Паулу Фонсеку почали дуже сильно критикувати в Італії. У медіа заговорили навіть про можли…