Маріуполя і Десни не буде? Циганик назвав перспективи клубів УПЛ

З вірою у краще.

Ігор Циганик у прямому ефірі Циганик LIVE відповів на запитання глядачів стосовно майбутнього футбольних клубів Маріуполь та Десна: 

Остап Маркевич сказав, що клубу Маріуполь не буде, це правда?

Був варіант, при якому Шахтар збирався суттєво підставити плече. Як я розумію, вони з тих грошей, які збиралися заробити на преміальних від ЛЧ, були готові профінансувати Маріуполь. Але, схоже, зараз розмов уже немає. І частина цих грошей, зароблених у Лізі чемпіонів, буде спрямована у фонд для того, щоби організувати чемпіонат на наступний сезон. 

Які перспективи у Десни?

Я думаю, що Десна наступного сезону не гратиме… От саме Десна наступного сезону не гратиме. Що буде далі? Треба дивитися. Потрібно розуміти, а як ці клуби зможуть повернутися? Ні Десна, ні Маріуполь не вилетіли за спортивним принципом, вони зникли через форс-мажорні обставини – почалася війна, розбили стадіон там і там. Тут треба продумати механізм, як вони повернуться в еліту. Вони беруть паузу і через сезон їм дадуть можливість грати в УПЛ? Чи вони повинні починати спочатку? Це питання потрібно обговорювати. Зараз, на даному етапі, наскільки я розумію, Десна не готується до поновлення чемпіонату. Можливо, щось зміниться. Дай Бог, щоби найближчим з’явилися позитивні новини з чернігівського клубу, щоби ця команда могла зберегтися.

Читайте також: Сувора правда. Гравці збірної України розчаровані рішенням Петракова

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також