Машина для штампування голів. Довбик відзначається класним м'ячем у матчі з Тоболом. ВІДЕО

Дніпро-1 у черговому контрольному матчі, цього разу з казахстанським Тоболом, повів перед наприкінці першого тайму.

На 38-ій хвилині затяжний розіграш кутового призвів до навісу Кравченка з лівої бровки десь на 11-ти метрову позначку. Саме там за спиною захисника опинився уже ніким не прикритий Артем Довбик. Форвард навіть без стрибка класно пробив головою під праву стійку воріт суперників. Цей гол став преможним для дніпрян – 1:0.

Цього міжсезоння Дніпро-1 втримав свого лідера попри великий інтерес до форварда з боку закордонних клубів. На разі Довбик є найкращим бомбардиром УПЛ. В активі дніпрянина 14 голів у 17 матчах турніру цього сезону.