Машину Гвардіоли зупинили! Середняк АПЛ шокує Манчестер Сіті. ВІДЕО

У 23-му турі АПЛ Саутгемптон вдома перервав 8-ми матчеву переможну серію Манчестер Сіті. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Олександр Зінченко цей поєдинок пропускав. Як повідомляв головний тренер Ман Сіті Хосеп Гвардіола, українець ще перебуває не в оптимальний формі після того, як перехворів на коронавірус. Тож він поки що не готовий до офіційних матчів.

Команда Гвардіоли пропустила уже на 7-й хвилині зустрічі. Редмонд віддав передачу з правого флангу до штрафного майданчика на Вокера-Пітерса, той обробив м'яч у другим дотиком відправив його точнісінько у кут воріт – 1:0.

Манчестер Сіті мав не надто багато моментів у першій половині зустрічі, але міг зрівнювати рахунок ще до перерви. Спочатку на 34-й хвилині Стерлінгу трохи забракло влучності. М'яч пролетів над дев'яткою. Згодом англійський вінгер з з лінії воротарського майданчика розстрілював ворота суперника, але влучив у голкіпера.

Лише на 65-й хвилині зуміли зрівняти рахунок. Після подачі зі штрафного від Де Брюйне Ляпорта головою з декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

Та до кінця зустрічі підопічні Гвардіоли забити більше не змогли. Тож містяни вперше з 10-го туру втрачають очки в чемпіонаті. Наразі Ман Сіті має 57 пунктів у чемпіонаті. Вони випереджають Ліверпуль на 12 очок, але у мерсисайдців ще два матчі в запасі.