Вентура визнає власні помилки? Такого висновку можна дійти з огляду на тактику збірної Італії. Під час усього відбіркового циклу варіації пропонувались найрізноманітніші. Від 3-4-2-1 до 4-4-2, при чому ротація схем відбувалась ледь не в кожному другому матчі.

Італія програла перший матч у Стокгольмі. Шведи зіграли за рахунок власних сильних сторін. Господарі провели дуже сильний перший тайм і провели чимало гострих атак на ворота Буффона. Скуадра Адзура виглядала невпенено і склалось враження, що головним завданням команди було зігарти на 0. Втім, цього зробити команді Італії не вдалось. Швеція завдяки влучному удару Йоханссона здобула мінімальну перемогу.

В гостей було декілька шансів забити у Стокгольмі, але підвів фарт і реалізація. Проте, варто зазначити, що Італія не була командою, яка може в будь-який момент додати і заграти на потрібний для себе результат. Мінімум солідності і рішучості у діях команди викликав шквал післяматчевого невдоволення як вболівальників, так і футбольних аналітиків.

Жорстко розкритикував такий футбол у виконанні італійців колишній багаторічний півзахисник команди Андреа Пірло. Опорник назвав свою національну збірну переляканою і піддав сумнівам тренерські методи Вентури. Та все ж Пірло висловив сподівання на порятунок честі італійців і перемогу перед рідними вболівальниками.

Перевага власних трибун дійсно буде на боці Італії. Не має сумнівів, що чотириразовим чемпіонам світу під силу перемогти скандинавів, але чи вдасться віднайти внутрішньо командні зв’язки і налагодити взаємодію на полі? Із цим були проблеми у італійської команди. Сан-Сіро не прийме жодного іншого результату, окрім перемоги.

Не участь Італії на чемпіонаті світу буде національною трагедією. Адже ця команда завжди у когорті найкращих національних збірних світу. До того ж, літній мундіаль стане останнім для літньої легенди італійського футболу – голкіпера команди Джанлуїджи Буффона.

Ні для кого не секрет як гратимуть шведи. Атлетизм, зарядженість на боротьбу і велика кількість вертикального футболу – незмінні козирі збірної Швеції. В свою чергу Італії потрібно забути всі негаразди і попередні невдачі та віддати максимум у вирішальному домашньому матчі. Матчі, який, без перебільшення, можна ознаменувати грою честі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Мильний футбол. Найкраще. Циганик, Бущан та інші

Друга частина підбірки найкращих епізодів Мильного футболу. …