Матч диво-голів і характеру. Гостросюжетний поєдинок Динамо – Ворскла у Києві

Український футбол тішить своєю інтригою.

Вболівальники, які бачили матчі Динамо на тренувальних зборах у Туреччині, не мали помітити особливої різниці між підготовчими матчами і першим таймом поєдинку з Ворсклою. Як і в контрольних зустрічах з позитивного боку виділявся Дуелунд. Данський футболіст постійно намагався загострювати – бив з гри, цілив в дев’ятку зі штрафного, але все відбивав Різник.

Загалом Ворскла вдало оборонялася (за винятком епізоду з Миколенком, коли Чеснаков загубив зону і пройшла передача Сидорчука на захисника киян, який змарнував вихід віч-на-віч), а от в атаці виходило мало. Єдиний момент у першій половині – удар Кулача з меж штранфого майданчика. Господарям пощастило, що форвард полтавців пробив по центру воріт Бущана, який м’яч забрав.

Другий тайм розпочався з удару Вербича у стійку воріт Ворскли з зовнішнього боку. Дуелунд помітив вільного словенця і віддав тому під удар – Різник візуально все контролював.

Безсилим був голкіпер Ворскли на 50 хвилині. Буяльський наважився на удар (чи то подачу) з правого флангу, і м’яч залетів за комір воротарю полтавців – 1:0.

Зацініть у коментарях супер гол Буяльсього у матчі з Ворсклою 🔝 Наш партнер – @parimatch.ukraine

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Feb 22, 2020 at 8:51am PST

Здавалося, що тепер гра в Динамо піде ще краще, але кияни пропустили. Ворскла розірвала фланг Миколенка, подача у штрафний майданчик, де ніким не прикритий Степанюк головою переправив м’яч у сітку воріт господарів поля – 1:1.

Ось і перша сенсація Степанюк забив Динамо. Хто найбільше помилився з киян?🤔

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Feb 22, 2020 at 8:55am PST

Михайличенко зробив всі заміни, щоб знайти свого джокера, а зіграв той, хто вже був на полі. У компенсований до другого тайму час Буяльський вивів Русина на ударну позицію, форвард киян потужно пробив – Різник відбив перед собою, а на добиванні злету боковими ножицями забив Вербич – 2:1.