Матч імені Сидорчука! Динамо завдяки феєрії капітана розбирається з Маріуполем

Чемпіон України перемагає аутсайдера, попри жахливий початок і нервове закінчення матчу.

У 13-му турі УПЛ Динамо на виїзді грало з Маріуполем. Лише нещодавно обидва клуби зустрічалися між собою в 1/8 фіналу Кубка України. Тоді перемогу з рахунком 2:1 святкувала команда Мірчі Луческу. Але сам наставник киян був не надто задоволений діями свої підопічних.

Однак у порівнянні з кубковим матчем Луческу випустив дущо інший склад. До стартового складу киян повернулися Буяльський, Бущан, Сирота, Кенджора, Де Пена та Циганков.

Старт поєдинку видався дуже шаленим. Уже на третій хвилині зустрічі головний арбітр матчу Віталій Романов після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Динамо. М’яч влучив Сидорчуку в руку, яка знаходилася не в природньому положенні. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Мишньов – 1:0.

Але вже буквально за хвилину Сидорчук виправив свою помилку. Капітан Динамо наважився на удар з тридцяти метрів і не прогадав – м’яч вдарився об газон перед голкіпером і залетів у кут воріт. 1:1 уже на п’ятій хвилині поєдинку!

Одразу після пропущеного м’яча Маріуполь створив небезпечний момент. Кащук обікрав поблизу штрафного майданчика Динамо Караваєва, підійшов ближче до воріт і пробив з гострого кута – Бущан відбив на кутовий.

На 29-й хвилині динамівці вийшли вперед. Де Пена з лівого флангу виконав точну передачу на лінію воротарського майданчика на Циганкова – правий вінгер Динамо в дотик переправив м’яч у ворота, але влучив у стійку. На щастя для Динамо, Шапаренко не виключився з моменту. Півзахисник киян скористався метушнею, яка виникла між голкіпером та захисниками, і протикнув м’яч уже в порожні ворота – 1:2.

Азовці моментально ледь не зрівняли рахунок. Микитишин стріляв з-за меж штрафного майданчика, однак стійка врятувала Динамо.

Наприкінці першого тайму кияни були близькі, щоби збільшити свою перевагу. Циганков обіграв трьох захисників, переклав м’яч під ліву і майже з лінії штрафної зони завдав потужного удару. Цього разу стійка врятувала уже Маріуполь.

На старті другого тайму Де Пена змарнував чудову нагоду. Після подачі з правого флангу від Циганкова уругваєць з близької відстані головою розстрілював ворота Турбаєвського, але м’яч пройшов над поперечкою.

Ще один гарний момент розтратив Циганков. Лідер Динамо виходив фактично віч-на-віч з голкіпером Маріуполя, але не влучив у площину воріт. Ще за мить Сидорчук з меж штрафного майданчика влучив у поперечку.

На 68-й хвилині гості нарешті зуміли реалізувати свою перевагу в третій гол. Сидорчук з дальньої відстані завдав фантастичного удару з лівої ноги – м’яч за гарною траєкторією залетів у дев’ятку воріт Турбаєвського.

Наприкінці зустрічі Буяльський не реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером. Гравець Динамо намагався перекинути Турбаєвського, але влучив у площину воріт.

Уже в компенсований до основного час маріупольці відквитали один гол. Петерман вивів на ударну позицію Клименка, який сповна використав свій момент – 2:3.

Але вирвати нічию підопічні Остапа Маркевича не встигли. Динамо перемагає Маріуполь і продовжує лідирувати в турнірній таблиці. Після цього поєдинку кияни мають 35 очок.