Матч із найбезглуздішим вилученням року в АПЛ! Зінченко перемагає у протистоянні українців. ВІДЕО

У 16-му турі АПЛ зустрілися Ман Сіті та Вулвергемптон. У складах обох команд зі старту вийшли українці: Олександр Зінченко та Макс Кілман.

У першому таймі небезпечних моментів майже не було. Так, містяни багато володіли м'ячем, але без просування вперед. Вулвергемптон дуже організовано захищався.

Перша половина зустрічі так і залишилася б в історії АПЛ однією з найнудніших, якби не Рауль Хіменес. На 45-й хвилині форвард гостей небезпечно стрибнув у ноги Родрі, за що й отримав жовту картку. Далі Хіменес не відійшов на потрібну відстань від м'яча і завадив Родрі розіграти штрафний. Суддя одразу потягнувся за другою жовтою! Чим не найбезглуздіше вилучення року?

На 66-й хвилині команда Гвардіоли вийшла вперед завдяки дуже суперечливому пенальті. Сілва подав із правого флангу, Моутінью підняв руку і м'яч влучив десь між рукою і корпусом. Відеоасистент довго переглядав епізод і у підсумку підтвердив початкове рішення головного арбітра. Пенальті реалізував Стерлінг — 1:0.

Містяни створили дуже багато моментів. Гріліш не влучив у площину з близької відстані, Жезус декілька разів пробив у голкіпера. Але і Вулвергемптон міг зрівняти рахунок. Кілман у верховій боротьбі із Зінченком класно пробив головою — Едерсон витягнув м'яч з-під поперечки! Це був останній момент у матчі.

Ця перемога дозволила Ман Сіті зберегти за собою першу сходинку турнірної таблиці АПЛ.