Матч пам’яті Сергія Закарлюки зібрав чимало футбольних легенд. Вшанувати ексгравця ЦСКА та Арсенала зібрались близькі, друзі та футбольні зірки.

В матчі між командами ЦСКА/Арсенал та друзями Сергія зіграли: Євген Селезньов, Олександр Алієв, Тарас Михалик, Юрій Вірт, Сергій Погорілий, Едуард Цихмейструк, Андрій Полунін, Сергій Мізін, Сергій Коновалов, Андрій Воробей, Юрій Максимов та інші. Син Сергія Михайло теж грав та забив два м’ячі.

Андрій Воробей

В першу чергу, це була людина порядна. Завжди говорив правду, відверто в очі, була вона погана чи хороша. Але він завжди говорив так, як він бачить. У нього своя точка зору була завжди. Такого не було, як деякі люди кажуть, за спиною. Він завжди говорив відкрито. Був чесний чоловік, відкритий.

Сергій Коновалов

Чудова людина. Те, що він був хорошим футболістом – це одне. А я просто знав його дуже близько. Знав, як справжнього друга, як хорошого сім’янина. Якщо комусь знайоме таке поняття, як дружба справжня, то це однозначно про нього. Він умів дружити і, я сподіваюся, що це було взаємно. Широкої душі людина. Дуже любив свою сім’ю, дітей. Але при цьому він точно так ставився до друзів, та й до всіх людей.

Олександр Алієв

В першу чергу, він був прекрасною людиною, хорошим футболістом і дуже хорошим другом. Шкода, що хороші люди йдуть від нас дуже рано. Це людина була чесна, справедлива, завжди говорив все в очі. Ніколи поза очі не говорив. Це хороша риса характеру. Думаю, у кожного має бути таке. Багато чого любив, найголовніше, що був завжди в компанії, був душею компанії. Завжди з ним можна було і посміятися, і пожартувати, поговорити про щось серйозне. Було приємно спілкуватися і знаходитися на футбольному полі.

Микола Павлов, колишній тренер

Коли в 16-річному віці я його побачив вперше, він маленький був, менший за усіх. А потім був момент з пенальті, він розштовхав усіх, взяв м’яч, пробив і забив лівою. Я потім кажу, що за прізвище у хлопчика? Закарлюка. Треба за ним дивитися.

Ну, він по-доброму впертий. Але я скажу, що його впертість йому і шкодила іноді. Він такий прямолінійний. Для чоловіків це добре. Він міг згуртувати навколо себе хлопців. Він умів дружити. На жаль, не всі чоловіки можуть дружити так, як дружив він. Я знав, що з ним можна піти в розвідку. Я дуже шкодую, що такі хлопці, як він, йдуть так рано з життя.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Де опиниться Селезньов? Циганик розповів про вірогідний варіант

Ігор Циганик у ефірі Циганик LIVE прокоментував можливий варіант продовження кар'єри для Є…