Матч сезону для Динамо. Супергол Мілевського не врятував Брест від поразки. ВІДЕО

Ключовий матч старту сезону відбувся у Білорусі. Динамо Брест приймало БАТЕ. Усі українці потрапили до заявки: Мілевський і Нойок у старті, а Хачеріді відбув дискваліфікацію і опинився у запасі.

Динамо Брест грає дуже нестабільно

Команда Мілевського ледь не через тур зазнає поразки, а БАТЕ навпаки набрав шаленої форми. Саме борисовці з перших хвилин почали контролювати м’яч, але до середини тайму жодна із команд не створила небезпечних моментів. А далі двічі пробивав Нойок. Спершу із гострого кута – з ударом впорався Чичкан, а потім був неточний удар українця з-за меж штрафного майданчика. Міг забивати і Мілевський. Голкіпер БАТЕ, граючи на виході, наткнувся на свого одноклубника і не влучив кулаком по м’ячу. Артем Мілевський намагався забити у порожні ворота в падіннні, але не дотягнувся до м’яча.

Після нетривалого спалаху господарів, БАТЕ знову повернув собі контроль над грою і заробив декілька поспіль кутових. Один із них завершився помилкою Нойка і результативним ударом Драгуна – 0:1. Ще до перерви чемпіони відігралися. Мілевський увірвався до штрафного майданчика і розстріляв голкіпера БАТЕ – 1:1.

За такого рахунку команди і пішли на перерву. У другому таймі БАТЕ першим створив момент. Стасевич віддав пас під удар Скавишу. Нападник борисовців пробивав в дотик, але в останній момент Павловець підстрахував голкіпера. У Бреста ударом із гострого кута відповів Юзепчук – повз ворота. За декілька хвилин Драгун міг оформити дубль. Півзахисник БАТЕ пробивав головою після подачі із флангу і рикошету захисника, але Динамо врятувала стійка.

На 69-й хвилині ще один шанс змарнували гості. Скавиш із кута воротарського майданчика не влучив у ближній кут воріт Динамо. Парад нереалізованих моментів продовжив Савицький. Мілевський розкішно розігнав атаку і запустив Кривця.

Той виконав простріл із флангу на порожні ворота, але Савицький випередив Мілевського і просто дивом пробив повз ворота. Гол назрівав і прийшов він у ворота Динамо. В наступній же атаці після невдачі Савицького Настич розвернув захисника та пробив низом – Павлюченко дістав м’яч. Але на добиванні був Нехайчик – 1:2.

Крапку в матчі поставив Міліч. Сербський вінгер БАТЕ втік від Кисляка і з лінії штрафного майданчика точно пробив у дальній кут. Третій гол заспокоїв гостей і повністю пригнітив брестське Динамо. Чемпіони Білорусі так і не змогли більше нічим відповісти.

1:3 команда – Нойка та Мілевського вдома поступається головному конкуренту.