Матч-скандал у Львові. Карпати у меншості поступаються Арсеналу

Поєдинок Карпат і Арсенала вийшов дуже гарячим. На жаль, не обійшлося без суперечливих рішень арбітра.

Київський Арсенал, який класно провів футбольний квітень, приїхав до Львова за перемогою. І про свої наміри гості заявили дуже швидко. Вже на 9 хвилині каноніри відкрили рахунок, але не обійшлося без помилки арбітра. Калитвинцев з другої спроби зробив закидання у штрафний майданчик на Авагімяна, який м’яч технічно прийняв і віддав Вакуленку на порожні ворота – 0:1. Все би нічого, але всі гравці Карпат зупинилися в моменті з голом гостей і почали апелювати до головного арбітра Олександра Омельченка. Річ у тому, що під час подачі Калитвинцева захисник Арсенала Башлай у стилі Жерара Піке підіграв рукою, але арбтір це чомусь не помітив.

Злість левів ледь не перетворилася на гол вже за хвилину, коли Швед, пожонглювавши м’ячем у штрафному майданчику, пробив у стійку воріт Підківки. Голкіпер Арсенала став найпомітнішою фігурою (після арбітра) у першому таймі. Екс-гравець Карпат раз за разом парирував непогані удари господарів.

Проте під завісу першого тайму на сцену знову вийшов головний арбітр. Мар’ян Швед намагався у підкаті ззаду вибити м’яч у суперника, але не дотягнувся (ні до м’яча, ні до суперника). Проте Кадимян все ж таки зачепився за корпус карпатівця, і рефері справедливо зафіксував порушення правил. А потім показав Шведу другу жовту картку у матчі. Першу лідер Карпат отримав ще на початку гри за те, що притримав руку Омельчинка, який хотів показати жовту картку Онгла.

До честі Карпат, команда у другому таймі навіть у меншості намагалася йти вперед. Йода і Гуцуляк пробили з одним результатом – повз ворота, але обидві ситуації були досить небезпечними.

Приклад “реалізації” показав Карпатам досвідчений Олександр Ковпак. Форвард з’явився на полі на 64 хвилині, а вже за 10 хвилин приймав вітання від партнерів. Ліпартія класним пасом підключив на фланзі Дубінчака, той виконав точну передачу у штрафний майданчик на Ковпака. Який і переправив м’яч вже у порожній кут воріт Кучинського – 0:2.

Повернув інтригу у гру Онгла на 83 хвилині. Подача Кльоца з кутового знайшла голову легіонера львів’ян – удар Онгли Підківка відбити не зумів, 1:2.

Заключні хвилини господарі провели в атаці, але нагод для того, щоб зрівняти рахунок, у Карпат більше не було.

Боротьба за виживання набирає оберти. Адже у паралельному матчі Чорноморець на виїзді, поступаючись по ходу матчу 1:2, розірвав Десну. В останні 10 (!) хвилин моряки забили тричі – і перемогли 4:2.