Матч, за який не соромно. Неймовірний Нещерет і самовіддане Динамо ледь не створюють диво проти Барселони. ВІДЕО

Український клуб показав футбол!

Мірча Луческу не став вигадувати велосипед і проти Барселони випустив на лівому фланзі Артема Шабанова (ексгравець Волині мав трохи досвіду гри на цій позиції). Барса виставила дуже грізний склад із Мессі на чолі:

Швидкий гол

Каталонці домашній поєдинок розпочали лавиною атак на ворота юного Нещерета. Не витримав захист киян дуже швидко. Вже на 5 хвилині арбітр зустрічі Майкл Олівер призначив пенальті у ворота гостей, за порушення Дениса Попова, який жорстко у власному штрафному майданчику зустрів Мессі. Король Лео сам підійшов виконувати одинадцятиметровий і свою справи виконав ідеально, хоч і Нещерет вгадав напрямок польоту м’яча (4 гол в сезоні для аргентинця – 4 з пенальті) – 1:0.

Photo by Eric Alonso/Getty Images

Барселона на цьому свої набіги на ворота Динамо не припинила. Майже одразу міг подвоїти перевагу Педрі, який поцілив у поперечку, а згодом Грізманн не влучив у порожні ворота з декількох метрів після зручного відскоку.

Динамо прийшло до тями і з 20 по 35 хвилину провело дуже класний відрізок. Підопічні Луческу перевели гру на половину поля каталонців і з чітким контролем намагалися загострювати ситуацію біля воріт тер Стегена. Німецький голкіпер щонайменше двічі врятував свою команду за цей час. Спочатку кіпер Барси ногою перервав простріл від Циганкова на Супрягу, а потім потягнув удар головою від Буяльского з меж штрафного майданчика господарів – феноменальна реакція.

Господарі побачили потенціал киян і одразу ж відвели гру від своїх воріт. Останні хвилини першої половини можна сміливо називати бенефісом Нещерета, який потягнув дуже небезпечні удари від Педрі та Фаті.

Марнотратство киян

Другий тайм розпочався з потужних контратак Динамо, в яких свій високий клас показав тер Стеген. Циганков і Супряга по черзі виходили віч-на-віч із німецьким воротарем Барси, але в обох випадках українцям пробити дуелянта не вдалося.

Треба вчитися подавати кутові…

Динамо все ж цю активність в гол втілило. Циганков після розіграшу кутового подав точно на голову Кенджорі, який забив м’яч у ворота каталонців, але не встиг порадіти, як Майкл Олівер показав, що м’яч вийшов за межі поля під час подачі капітана гостей. Це був перший, але далеко не останній такий навіс від динамівців з перетином м’ячем лицьової лінії у повітрі.

Такий активний старт киян допоміг господарям протверезіти. Мессі пробивав свій фірмовий штрафний, але Нещерет – це не Аліссон, тому ловіть сейв тижня у Лізі Чемпіонів.

Навіс Фаті, гол Піке

Не вийшло створити диво Нещерету на 65 хвилині. Фаті накинув точно на голову Піке, який легким кивком переправив м’яч повз юного голкіпера Динамо.

Майже одразу Циганков змарнував ще один супершанс. Капітан Динамо класно увірвався у вільну зону, отримав пас від партнера і пробив у кут воріт тер Стегена – німець продемонстрував ще раз свою неймовірну реакцію і м’яч потягнув.

На свій гол підопічні Луческу точно награли і справедливість прийшла

Шабанов знайшов у штрафному майданчику Вербича, тер Стеген удар словенця відбив, але першим на добиванні був Циганков – 2:1! Динамо мало час, щоб відігратися і навіть спробувало притиснути Барсу на останніх хвилинах, але серія стандартів до омріяного гола не призвела.

Команда Мірчі Луческу поступається Барселоні 1:2 на Камп Ноу, але після такої поразки поле можна залишати з високо піднятою головою!