Матч зі СКАНДАЛОМ! Олександрія з пенальті б’є Дніпро-1

Дніпро-1 у дуже суперечливому матчі не впорався із Олександрією.

У  18-му турі УПЛ Дніпро-1, яке веде боротьбу за ТОП-6, приймав у себе вдома Олександрію. Команда Шарана закінчила виступи у Лізі Європи і тепер може спокійно зосередитися на виступах у внутрішніх змаганнях.

Команди розпочали зустріч обережно. Постійний пресинг з обох сторін розбавив удар Гречишкіна, який розім’яв голкіпера Дніпра-1 Юрчука.

Моментів було мало, фолів – багато – аж 5 попереджень за перший тайм показав Микола Балакін!

Гості більше грали на половині поля суперника, проте перший по-справжньому гольовий момент створили господарі в середині першого тайму. Голкіпер Олександрії віддав пас прямо на нападника дніпрян, але Куліш занадто слабко вдарив у порожні ворота, що дозволило Білику забрати м’яч і виправити свою помилку.

Гості ж відповіли небезпечним моментом на 32 хвилині матчу. Після подачі кутового м’яч відскочив до Третьякова, і той вже другим дотиком завдав потужного по воротах Юрчука, але воротар витягнув м’яч з-під поперечки власних воріт.

Гарну нагоду мав СК Дніпро-1 перед свистком на перерву. Після подачі з лівого флангу Когут виграв повітря і завдав удар головою, Білик відбив м’яча перед собою –  Кравченко був першим на добиванні, але капітан господарів не влучив по воротах.

Перший небезпечний момент другого тайму глядачі побачили аж на 71 хвилині матчу. Дніпро-1 побігло у контратаку: Булеца віддав пас на Чичикова, а той прострілив у штрафний майданчик – м’яч влучив у ногу Мірошніченку і від неї відлетів у стійку воріт Олександрії.

Найцікавіше розпочалося під завершення матчу.  Головний арбітр зустрічі Микола Балакін призначив суперечливий пенальті після того, як м’яч влучив у лікоть Лопирьонку. Справа в тому, що Лопирьонок не грав рукою навмисно, прибирав руку і притискав до корпуса. Натомість Балакін ще й показав захиснику другу жовту картку (першу він отримав за десять хвилин до цього, коли намагався зірвати контратаку Олександрії), а Дніпро-1 залишилося у меншості. Третьяков з 11-метрової позначки не схибив – 1:0.

На останній хвилині основного часу Балакін зафіксував ще одну гру рукою, але цього разу поставив пенальті у ворота гостей.  М’яч влучив у руку Банаді і суддя цього разу вже цілком резонно призначив одинадцятиметровий удар. Куліш свою нагоду не змарнував – 1:1.

Та Дніпро-1 догравав матч у 9-ох! На першій компенсованій до другого тайму хвилині Назаренко у грубому підкаті зніс Лучкевича – одразу пряма червона гравцю господарів.

Олександрія перевагою скористалася миттєво. Ковалець у штрафному майданчику впав у боротьбі з Папою Гує, і Балакін вкотре вказав на позначку. Третьяков,як і першого разу, легко переграв воротаря дніпрян, а Юрчук знову кинувся в іншу сторону – 2:1.

Олександрія на комфортній 5 сходинці йде на зимову паузу. До другого місця лише 3 очки відстані.