Домашня сторінка Актуально Мер Львова готовий врятувати Карпати. Але не повністю

Мер Львова готовий врятувати Карпати. Але не повністю

1 читачів онлайн
1
2,571

Мер Львова Андрій Садовий заявив про готовність фінансово допомогти футбольному клубу Карпати.

Леви переживають скрутні часи. У львівському клубі великі проблеми з фінансуванням. Про свою готовність допомогти Карпатам вже заявляв президент Руха Григорій Козловський. Врятувати клуб готовий і мер Львова Андрій Садовий. Але лише частково. Місто може взяти на свій баланс футбольну академію. Про це Садовий повідомив на своїй сторінці у Facebook:

Прикро бачити, як дорослі дядьки кидають забавки, які їм набридли. ФК Карпати — це частина історії Львова. Впевнений, що Леви залишаться і відродяться, незважаючи на амбіції власників.

Але через ці проблеми можуть постраждати діти, які сьогодні навчаються у футбольній академії Карпат. А це 800 учнів! Місто не може фінансувати приватний клуб, тим більше, якщо він належить одним із найбагатших людей країни. Але місто може взяти на свій баланс і знайти кошти на утримання футбольної академії. Це офіційна заява. Готовий до обговорення пропозиції з власниками клубу, фанатами та депутатами.
Зрештою, саме футбольна академія може стати основою для відродження львівських Карпат!

Прикро бачити, як дорослі дядьки кидають забавки, які їм набридли. ФК «Карпати» – це частина історії Львова. Впевнений,…

Опубліковано Андрій Садовий Четвер, 2 липня 2020 р.

Нагадаємо, поєдинок Карпати — Маріуполь мав відбутися 1 липня, але львів’яни не поїхали на матч. Згідно з Регламентом, у разі повторної неявки на матч без поважних причин клуб автоматично буде виключений зі змагань.

Читайте також: Динамо — Шахтар. У киян катастрофа із захисниками, але є і надія.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вечір красивих голів. Дніпро-1 впевнено розібрався з Колосом. ВІДЕО

Хороший матч із шедевральними голами …