Мессі врятував Барселону

Здавалось, не залишилося рекордів, які ще не підкорив Ліонель Мессі. Але матч із Севільєю став знаковим у цьому плані. Аргентинець розпочав поєдинок на лаві запасних і вийшов на поле лише на початку другого тайму. Мессі змінив на полі Усмана Дембеле за рахунку 2:0 на користь Севільї.

Барселона тільки в заключні хвилини гри зуміла врятуватися. Скоротив перевагу на 88 хвилині влучним ударом Суарес. А ще за хвилину Мессі встановив остаточний рахунок – 2:2. Цей гол став 21-м забитим після виходу на заміну для лідера Барси. За цим показником він покращив попередній рекорд – 20 голів, який належав екс-нападнику Депортиво, Еспаньйола, Осасуни та Вільяреала Вальтеру Пандіані.

Каталонці не змогли перемогти андалусійців, але продовжують комфортно лідирувати в Примері. В активі Барселони 76 очок після 30 турів, а перевага перед найближчим переслідувачем становить 9 очок.