Домашня сторінка Ексклюзив Металіст гратиме в Лізі чемпіонів© Ярославський про повернення клубу. ЕКСКЛЮЗИВ Профутбол DIGITAL

Металіст гратиме в Лізі чемпіонів© Ярославський про повернення клубу. ЕКСКЛЮЗИВ Профутбол DIGITAL

2 читачів онлайн
0
16,348

Ексклюзивне інтерв’ю Олександра Ярославського

Олександр Ярославський зробив заяву про відродження Металіста. Журналіст Профутбол Digital Роман Куплевацький поспілкувався з ексвласником харківського клубу.

Рішення про повернення клубу

Яких тільки заяв не було: усіляких політиків, навколо футбольних людей, що вже повернули і Металіст, і великий футбол. Але футболу немає ніякого. Металіста як не було, так і немає.

Я якось зранку встав і зрозумів, що час повертати Металіст.

Я завжди казав, що якщо і займатимусь, то лише Металістом. Гадаю, що і обласна влада має взяти у цьому участь. Також я покладаю надії на вболівальників. В певний момент вони холодно поставилися до клубу, у мене є до них запитання. Я дуже хочу, щоб вони знали: якщо ми повернемо Металіст, то не маємо права його відпускати.

Про борги перед футболістами

Ми повинні законним шляхом забрати бренд, а борги нехай виплачують ті, хто їх створював. Я боргами займатися не збираюся.

Відродження Металіста

Діалог з Красніковим (засновник Метала – прим. ред) ніколи не зупинявся. Якщо я взявся за повернення Металіста – він буде обов’язково в Харкові, уболівальники можуть бути спокійними. Ми його повернемо залізно. У мене немає в цьому жодних сумнівів.

Коли я брав Металіст у 2005-му році, він грав у Першій лізі, а потім ми розривали відомі європейські клуби. Я впевнений, що наш старий-новий проєкт братиме участь у Лізі чемпіонів. Харків цього заслуговує. Достатньо буде фінансування, достатньо грошей, щоб ми грали в Лізі чемпіонів.

Читайте також: Підсилення в Першу лігу. Екстренер Динамо очолив український клуб

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

З перших вуст. Буяльський розповів про гол і травму Вербича. ВІДЕО

Заспокоїв уболівальників? …