Міланське дербі у Кубку Італії. Вилучення, пенальті та фантастична розв’язка. ВІДЕО

У чвертьфіналі Кубка Італії Інтер на Сан-Сіро грав із Міланом

Обидві команди підходили до цього поєдинку не в найкращому настрої, адже в попередньому турі Серії А Інтер зіграв у нічию з Удінезе 0:0, а Мілан був розгромлений Аталантою з рахунком 0:3.

У першій половині зустрічі ініціативою більше володіли нерадзуррі, контролювали м’яч та частіше пробивали по воротах – 8 ударів, з яких 3 у площину. Мілан бив менше, але результативніше. В середині тайму Ібрагімович отримав м’яч поблизу штрафного майданчика Інтера і спрямував його точно у кут від стійки воріт – 0:1.

Наприкінці першого тайму Романьйолі сфолив на фланзі проти Лукаку. Це явно не сподобалося нападнику Інтера, який був незадоволений грою капітана Мілана. Саме в цей момент Ібрагімович щось сказав на адресу бельгійця і той одразу розлютився. Футболісти зійшлися лобами, промовляючи щось одне одному. Трохи розрядити ситуацію вдалося головному арбітру, який показав обом по гірчичнику. За декілька хвилин, коли пролунав свисток на перерву, Лукаку знову намагався дістатися до Ібрагімовича, але його стримали партнери по команді.

Другий тайм

По перерві гра продовжилася. І, вочевидь, Ібрагімович та Лукаку зуміли стримати свої емоції, щоби не підвести команду і продовжили далі грати. Проте довго шведський нападник на полі не затримався. На 58-й хвилині поєдинку він ззаду підчепив Коларова, коли той біг, за що отримав другу жовту.

Після цього Інтер напосів на ворота Мілана. Непогану нагоду зрівняти рахунок мав Перішич. Хорват після подачі з флангу пробивав із лінії воротарської зони, але м’яч пролетів трохи вище воріт.

Та втримати результат номінальним гостям не вдалося. Леау скосив у  штрафному майданчику Бареллу і головний суддя після перегляду VAR вказав на позначку. Виконувати пенальті взявся Лукаку. Нападник пробив без шансів для Тетерушану, який цього вечора захищав ворота Мілана. М’яч від поперечки влетів у сітку воріт – 1:1.

Чудову нагоду вирвати перемогу на останніх хвилинах основного часу мав Лаутаро Мартінес. Аргентинець скористався обрізкою півзахисників Мілана в центрі поля, підхопив м’яч, увійшов до штрафного майданчика і сильно пробив по центру воріт. Голкіпер россонері без проблем відбив цей постріл.

Згодом забивати міг і Лукаку. Він чудово обігрався ув стіночку з Мартінесом і в дотик пробив з декількох метрів, але Тетерушану парирував удар бельгійського форварда.

Та все ж Інтер досяг свого. Господарі отримали право на небезпечний штрафний поблизу воріт вже на останніх хвилинах матчу. Виконувати стандарт взявся Еріксен, який фантастичним ударом відправив м’яч у дев’ятку – 2:1.

Інтер виходить до півфіналу Кубка Італії, де його суперником стане переможець пари Ювентус – СПАЛ.

Читайте також: Розкішний асист та вирішальний дубль. Українець вириває перемогу для свого клубу у компенсований час. ВІДЕО та Не на звичному місці. Ярмоленко знову зіграв, а Вест Гем знову переміг!