Міланське дербі завершується розгромом. В Італії буде новий чемпіон?

Турнірна таблиця Серії А має одноосібного лідера!

Турнірна ситуація до дербі

У 23-му турі італійської Серії А відбулося міланське дербі. На Сан-Сіро зустрічалися Мілан та Інтер. До початку зустрічі россонері відставали від своїх принципових суперників лише на одне очко, розташовуючись на другому місці.

Склади

У номінальних господарів в стартовому складі вийшов Златан Ібрагімович, у якого була подвійна мотивація на цей матч. Швед мав на меті перевершити форварда нерадзуррі Ромелу Лукаку, з яким у нього відбувся конфлікт в останньому дербі.

У Інтера слід відзначити появу в старті Крістіана Еріксена, який поки вдовольняється роллю гравця ротації. Але після цього матчу Антоніо Конте точно має бути задоволений данцем. До слова, Інтер вийшов грати у три захисники, наситивши центр поля.

Бій без розвідки

Перший гол в матчі відбувся вже на 5-й хвилині матчу. Лаутаро Мартінес нарешті влучив у площину воріт. Аргентинець розстріляв ворота Джанлуїджі Доннарумми після навісної передачі Ромелу Лукаку — 0:1!

Після цього Мілан спробував перебрати ініціативу до своїх рук. Команда Стефано Піолі нерідко використовувала високий пресинг, втім Інтер досить легко виходив з-під нього. В першому таймі Мілан мав лише одну дійсно небезпечну нагоду, але Тео Ернандес із потенційно гольової позиції не влучив у ворота. Інші моменти за участю Златана Ібрагімовича не принесли результату россонері.

Натомість Інтер мав більше шансів забити ще один м’яч у першій частині гри, ніж Мілан. Утім, Лукаку та Мартінесу бракувало точності.

Сейви Хандановича

У другому таймі Інтер має завдячувати своєму голкіперу Саміру Хандановичу. Словенець виконав декілька бездоганних сейвів після ударів Ібрагімовича та Сандро Тоналі.

Розгром Мілана

Вже на 57-й хвилині Інтер розіграв чудову комбінацію. Атака розпочалася правим флангом, в завершенні якої Іван Перішич у штрафному майданчику отримав пас від Еріксена та відпасував на Лаутаро Мартінеса, який з близької відстанні оформив дубль — 0:2!

На 66-й хвилині Ромелу Лукаку вкотре продемонстрував свій рівень. Бельгієць протягнув м’яч із центра поля, втік від захисників і потужним ударом лівою ногою поцілив у дальній кут воріт Доннарумми — 0:3!

Відтак, до кінця матчу обидві команди грали в спокійному темпі, а рахунок більше не змінювався.

Інтер відривається від другого місця на 4 пункти. Россонері мають гандикап над третьою, Ромою, і четвертим, Лаціо, в 6 пунктів, а також над Ювентусом — в 7 (у туринців два матчі в запасі).