Мілевський б’є чемпіона і веде Динамо до золотих нагород

Артем Мілевський наблизив свою команду до чемпіонства. Динамо Брест зустрічалось із головним конкурентом в боротьбі за золоті медалі та чинним чемпіоном Білорусі БАТЕ. Усі три українські легіонери Динамо взяли участь в грі. Мілевський та Нойок із перших хвилин, а Хобленко вийшов на заміну у другому таймі. Саме Артем Мілевський допоміг своїй команді асистом.

Екснападник Динамо виконав скидання на Гордійчука, а той в один дотик пробив у нижній кут. БАТЕ зміг відповісти, але тільки одним забитим м’ячем.

1:1, лідери чемпіонату розписали нічию, яка більше на користь саме брестському Динамо. Адже перевага команди Мілевського над БАТЕ у 5 очок збереглась (щоправда, у БАТЕ ще матч в запасі). До завершення чемпіонату залишається ще 8 турів і таке бажане чемпіонство стає все ближчим.