Мілевський, Хобленко і Нойок розривають у Білорусі. ВІДЕО

13-тий тур Вищої Ліги Білорусі без перебільшення став українським. У матчі Динамо Брест – Іслоч в усіх 5-ти голах господарів взяли участь українці.

Асистом розпочав зустріч Олексій Хобленко вже на 6-тій хвилині. Його потужний простріл з лівого флангу у торкання замкнув Ігор Савицький. А в середині тайму смак гола згадав Артем Мілевський, опинившись на п’ятачку і вдало зігравши на добиванні.

По перерві Олександр Нойок підтримав земляків. Розіграв з партнером стінку, вибіг на кут воротарського майданчика і переграв як оборонця гостей, так і голкіпера.

На 77-ій хвилині Хобленку доручили виконати пенальті, і український нападник не схибив, сильно вдаривши по центру. Це вже 4:1 на користь Динамо з Бреста.

А остаточну крапку поставив Лаптєв після того, як йому на оперативной простір м’яч скинув Мілевський – 5:1 у підсумку над серебняком Вищої Ліги.

Тож у Мілевського – гол плюс асист, у Хобленка – гол плюс пас, у Нойока – гол. Для Артема Мілевського цей забитий м’яч став першим за понад рік (з 25 червня 2018 року). Динамо Брест зберігає першу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Білорусі.