Мілевський і Нойок побачили, як Хобленко рятує Динамо Брест

Брестське Динамо у Вищій Лізі Білорусі мчить до золота чемпіонату. У матчі 26 туру команда здобула вольову перемогу над Гомелем.

Олександр Нойок та Артем Мілевський, головна ударна сила Динамо, матч пропускали через перебір жовтих карток.

📸 Александр Нойок и Артем Милевский провели индивидуальную тренировку в гомельском парке Румянцевых — Паскевичей. 🌳 ⠀ Напомним, что футболисты пропустят матч против "Гомеля" из-за перебора желтых карточек. #fcdb1960

A post shared by FC Dynamo Brest (@dynamobrest) on Oct 26, 2019 at 2:07am PDT

На 34-тій хвилині гості пропустили з пенальті від українського легіонера Гомеля Квашука і у першому таймі в атаці гості успіху не мали.

Натомість на другий тайм вийшов Олексій Хобленко. І упродовж 10 хвилин спершу Нехайчик зрівняв рахунок, а на 71-ій переможний м’яч вже у порожні ворота забив Хобленко з добивання. Це вже шостий гол українця за Динамо Брест після його виходів на заміну! Мілевський та Нойок гол оцінили з трибун.

Скріншот з трансляції матчу Гомель – Динамо Брест

Тож, 2:1 – гостьова перемога у Гомелі наближає Динамо Брест до першого в його історій чемпіонстваю. Найкраще досягнення команди в чемпіонаті – бронза 1992 року. За 4 тури до фінішу Динамо Брест зберігає 10-ти очковий відрив від БАТЕ, щоправда у клубу з Борисова на 2 гри менше.