Українці, що виступають в чемпіонаті Білорусі у складі брестського Динамо, Олексій Хобленко, Олександр Нойок та Артем Мілевський провели неймовірний матч проти Немана. Команда наших легіонерів розтрощила суперника 6:1. Хобленко та Нойок відзначилися забитими м’ячами, а Артем Мілевський взяв участь у гольовій атаці.

Саме екс-нападник Динамо допоміг своїй команді розпочати гольову феєрію. Мілевський започаткував атаку, яка після курйозної помилки голкіпера (котрий чомусь намагався перехопити простріл не руками, а ногою) перетворилася на гольову. Далі настав час українців забивати. Спочатку Кисляк віддав пас зі своєї половини поля, а Хобленко відірвався від захисника та, підправивши м’яч грудьми, другим дотиком пробив повз голкіпера.

Менше ніж за десять хвилин після гола Хобленка відзначився і Нойок. Олександр другим темпом підтримав контратаку Динамо і отримав передачу під удар від Фамейє. Українець пробив у торкання та без шансів для голкіпера Немана.

Динамо Брест здобуло розгромну перемогу 6:1 і залишилося на вершині турнірної таблиці чемпіонату. Після 9 турів у команди Мілевського, Нойока і Хобленка 23 очка.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Білорусь у вогні. Футбольний чемпіонат ставлять на паузу?

На сайті білоруської федерації футболу повідомили, що заплановані на середу, 12 серпня, ма…