Домашня сторінка Актуально Мілевський познущався, а Хобленко добив: Українці Динамо Брест запалюють. ВІДЕО

Мілевський познущався, а Хобленко добив: Українці Динамо Брест запалюють. ВІДЕО

3 читачів онлайн
0
3,385

Брестське Динамо у 16-му турі Вищої Ліги Білорусі розгромно перемогло Торпедо Жодіно. Українці відзначилися у цьому матчі двома голами.

Динамо пропустило вже на 7-й хвилині, але змогло відігратися ще у першому таймі.

В середині другої половини зустрічі забив Артем Мілевський. Йому вдався класний прохід з правого флангу аж до воротарського майданчика. Міля накрутив декількох суперників, обігрався з партнером по команді і пробив повз воротаря. Дуже красива індивідуальна робота колишнього форварда київського Динамо та збірної України.

На 87-й хвилині рахунок став вже 3:1 на користь Динамо Брест. Одразу після цього на поле вийшов інший українець — Олексій Хобленко. Він же на 94-й хвилині і довів рахунок до розгромного — 4:1. Хобленко класно вийшов на передачу з правого флангу у штрафний майданчик і головою в падінні переправив м’яч у лівий від воротаря кут.

Мілевського на 79-й хвилині замінили, а повний матч зіграв іще один українець Динамо Брест — Олександр Нойок.

Динамо очолює турнірну таблицю чемпіонату Білорусі, випереджаючи БАТЕ на 2 пункти. Але у команди з Борисова ще є матч у запасі.

Нагадаємо, декілька тижнів тому українці у повному складі відзначилися голами за Динамо Брест в матчі проти Іслочі.