Мілевський розібрався! Українець голом допоміг Динамо Брест перемогти. ВІДЕО

В останньому, 30, турі чемпіонату Білорусі Динамо Брест приймав на власному полі Німан.

У старті господарів поля вийшли двоє українців: Артем Мілевський та Євген Хачеріді. Саме Мілевський став одним із героїв поєдинку, забивши м’яч на 67 хвилині, коли рахунок був ще нічийним 1:1. Нападник класно відгукнувся на подачу з правого флангу і головою вколотив м’яч у ворота.

Відео insta we_love_you_dynamo_brest

На 94 хвилині Биков забив третій м’яч, встановивши остаточний рахунок матчу — 3:1 на користь Динамо Брест. Команда українців посіла 4 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі. Золоті медалі першості взяв Шахтар Солігорськ, який тренує Роман Григорчук.