Мілевський рятує Динамо Брест від поразки після суперкамбеку Смолевичів

Дивогру організували у 16 турі Смолевичі та Динамо Брест

Чемпіон Білорусі по-чемпіонськи стартував у поєдинку зі Смолевичами. У першому таймі на класі динамівці не відчули опору з боку господарів. До перерви забили двічі: на третій хвилині Жевнеров привіз автогол, а на 42-гій Павловець завершив спробу з кутового. А могли ще більше, якби чудові передачі Мілевського дозрівали до гола. Але партнери українця свої нагоди марнували – 0:2 до перерви.

Здавалося, проблем у чемпіона не буде. Але вже за перші 10 хвилин другого тайму гості примудрилися пропустити двічі. Вакулич на 48-ій і Мухамедов з пенальті на 56-тій хвилинах вирівняли становище. Навіть більше – на 79-тій Бутаревич вивів Смолевичі уперед.

Та Динамо Брест вдався зворотній камбек, щоправда, приніс він тільки нічию. Фактично у наступній після пропущеного гола атаці Мілевський впав у штрафному майданчику господарів. Арбітр угледів порушення правил і призначив пенальті. Удар впевнено реалізував Гордійчук.

Тож 3:3 – чинні чемпіони Білорусі на фоні новин про коронавірус у команді здобувають один бал у протистоянні з передостанньою командою білоруської першості.