Мілевський – володар Кубка Білорусі! І Марадона разом з ним

У фінальній дуелі за трофей клуб українця зустрічався із чинним чемпіоном Білорусі БАТЕ. До матчу відеозверненням свою нову команду мотивував сам Дієго Армандо, який нещодавно став членом правління білоруського клубу.

Динамівці пропустили першими вже на 13-й хвилині. За 20 хвилин своє слово сказав 33-річний Артем Мілевський, який переживає другу молодість у Білорусі. Брестський бомбардир завершив багатоходівку номінальних господарів. Загалом, взяття кубка було валідольним для Бреста. БАТЕ знову повів у рахунку на старті другого тайму – Іванич оформив дубль. Феєричну кульмінацію динамівці закрутили під завісу битви. Фемейє зрівняв на 76-й, а вольову перемогу у кубкову історію вписав Нехайчик за дві хвилини до завершення основного часу.

3:2 у підсумку – Динамо Брест стає першою білоруською командою, яка виграє кубок країни другий рік поспіль!