Мілевський вивихнув руку на старті чемпіонату

Український нападник отримав травму у матчі другого туру чемпіонату Білорусі. Його Динамо у Бресті приймало дебютанта вищого дивізіону – мінський Луч.

Bolwe vsego ya zol,na to ,chto nikto ne izvinilsia za takoe,eto podlo i ne po-ludski #luch#minsk#derevnia# s pobedoi nas @dynamobrest

A post shared by timi1010 (@timi1010) on Apr 5, 2018 at 11:33am PDT

У другому таймі за рахунку 2:1 Артем невдало приземлився на руку, після чого покинув поле лише за допомогою медиків. За кілька хвилин форварда зі стадіона забрала карета швидкої. Діагноз – вивих ліктьового суглоба. Термін відновлення поки невідомий, але не такий тривалий, як могло одразу здатися після жахливого епізоду.

Мілевський зламав руку в Бресті

Мілевський зламав руку на старті чемпіонату😨Тримайся, мужик ©

Опубліковано FootballHub 5 квітня 2018 р.

Попри інцидент, господарі довели матч до перемоги – рахунок лишився незмінним. Це перша звитяга Динамо цього сезону.