Президент футбольного клуба Інгулець Олександр Поворознюк слів на вітер не кидає. Він незадовго до завершення осінньої частини чемпіонату пообіцяв команді мільйонну премію в разі вдалих виступів у Першій Лізі.

Команда не підвела і виграла 5 останніх матчів чемпіонату. Більше того Інгулець завдав першої поразки в сезоні Арсеналу. Президент стримав слово та виплатив команді обіцяні преміальні.

Познайомтесь, Олександр Поворознюк – президент Інгульця

Мільйон преміальних – нема проблем?Щедра українська душа президента ФК Інгулець мотивує своїх гравців кругленькою сумою!Згадайте сюжет ПРОФУТБОЛ про найепатажнішого в Україні власника клубу.

Опубліковано FootballHub 16 листопад 2017 р.

За п’ять турів до завершення осінньої частини змагань президент пообіцяв премію у розмірі мільйон гривень, якщо наберемо більш як 11 очок. Із завданням ми впоралися, тому сьогодні обіцяний бонус уже отримали. За весь час моєї роботи президент завжди виконував свої обіцянки, футболісти знають, що слова президента – завжди закон. Та й в цілому зарплатня завжди виплачується вчасно, а інколи і раніше на кілька днів. Звідси й результат команди, – сказав головний тренер команди Сергій Лавриненко.

Після осінньої частини розіграшу Першої Ліги Інгулець перебуває на третій сходинці, маючи у своєму активі 45 очок.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар – Ліон. Напередодні

З якими думками зустрічають прийдешній поєдинок його майбутні учасники дізнайся від Віталі…