Домашня сторінка Актуально Місце в старті по блату. Фабрегас розповів, через кого змушений був піти із Челсі

Місце в старті по блату. Фабрегас розповів, через кого змушений був піти із Челсі

22 читачів онлайн
0
2,718

Минулого трансферного вікна Сеск Фабрегас залишив Челсі та перейшов до складу Монако. Із приходом у розташування лондонців італійського наставника Мауріціо Саррі іспанець втратив місце в основі синіх. За половину сезону Фабрегас зіграв лише 15 матчів у складі Челсі. Це при тому, що минулого сезону в команді Конте Сеск був ключовим гравцем команди.

У чому ж крилася причина такої різкої зміни ставлення до Фабрегаса? Із приходом Саррі стиль гри лондонців зазнав відчутних змін, але чому ж не знайшлось місця для іспанця? Сам футболіст відкрив карти та сказав, хто став каталізатором його трансферу з Челсі. Звісно, сприятливим фактором на користь вибору Монако було те, що тоді командою керував Тьєррі Анрі, з яким Фабрегас грав ще в Арсеналі. Та ключову роль зіграв не він.

Я був у Челсі і готовий був навіть продовжити контракт та залишитися там. Але з новим тренером прийшов гравець, який був для нього як син (ред. – Жоржиньйо). Для мене було складно отримувати так мало ігрового часу. Я люблю футбол і не можу бути щасливим у Челсі, коли перебуваю в запасі. Місце Жоржиньйо у складі навіть не обговорювалося. Навіть якщо я чи хтось інший був кращим на тренуванні. Тому я вирішив прийняти новий виклик. Думаю, я зробив правильний вибір.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

На дні знову весело! Російський клуб переплутав свого новачка із гравцем Бундесліги

Курйозна ситуація відбулась із російським клубом …