Між двох Динамо. Луческу чекали в Бухаресті, а він обрав Київ

Румунський фахівець віддав перевагу тренерській роботі в Україні

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу перед початком поточного сезону мав декілька варіантів продовження професійної діяльності.

Румунський футбольний функціонер Ніколае Бадя, який раніше був інвестором бухарестського Динамо, а нині допомогає реанімувати столичний клуб, розповів, що влітку вів перемовини з Луческу щодо роботи в клубі.

Мірча Луческу/Фото ФК Динамо
Я домовився з Мірчею Луческу про його прихід на посаду директора Динамо Бухарест. Він погодився, але потім отримав пропозицію з Києва і поїхав туди. На цьому наші перемовини призупинилися, – розповів Бадя в інтерв’ю Gazeta Sporturilor

Варто відзначити, що Луческу – вихованець бухарестського клубу. Кар’єру гравця він розпочав теж в Динамо, за яке грав з 1963-го по 1977-й. Також Мірча був головним тренером цього клубу – з 1985-го по 1990-й. Під час останнього сезону роботи в Динамо Луческу в одному з матчів навіть був тренером-гравцем.

У 2014 році в Динамо Бухарест почалися економічні проблеми, які тривають і донині. Колишній гранд румунського футболу поточного розіграшу національного чемпіонату посідає 13-е місце і має чотири очки гандикапу над зоною вильоту.

Читайте також: Не входить у плани Луческу? Динамо не заявило гравця, який нещодавно повернувся до клубу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також