МЛС Динамо не по зубах

Клуб із МЛС – надзвичайно цікавий виклик для Динамо на другому тренувальному зборі в Марбельї. Ще цікавішим матч із Нью Інгленд Революшн зробив Олександр Хацкевич. Тренер випустив кардинально інший склад порівняно з першими двома поєдинками на цьому зборі: переможним, із болгарським ЦСКА (3:0) і нічийним, зі шведським Естерсундом 0:0.

Перший тайм – Динамо на коні.

І вже на першій хвилині умовний дубль киян мав забивати! Андрієвський з лівого флангу атаки навісив до штрафного майданчика Нью Інгленд Революшн. Обидва гравці на вістрі (Динамо грало за схемою 4-4-2) отримали чудовий шанс. Буено до паса не дотягнувся, а Русину вдалося піймати м’яч на голову і пробити у протихід воротарю. Кроппер у неймовірно складній ситуації зробив суперсейв. Добивання Буено заблокували захисники, а відчайдушний удар Гармаша прийшовся набагато вище.

Наступним за голову хапався Шабанов. Захисник пробивав головою після навісу зі штрафного від того ж Андрієвського. Теж відчутно вище.

Русин спробував пару разів прорватися крізь оборону суперника, але його швидкість не справляла належного ефекту: Назарія без зайвих розмов по-регбійному вкладали на газон. Русин став героєм яскравого епізоду в середині тайму. Смирний навісив на дальню стійку, а форвард пробив у падінні через себе – м’яч з рикошетом від землі полетів над поперечкою. Та свого нападникові вдалося досягнути буквально за мить. Гармаш прострілив з кута штрафного майданчика у воротарський, Буено не дістав, а Русин спіймав м’яч вже під самою дальньою стійкою, 1:0. До цього Назарій забив Бохуму.

View this post on Instagram

💙💙💙

A post shared by Nazariy Rusyn (@nazariyrusyn31) on Dec 2, 2018 at 12:48am PST

Бущан за увесь тайм так до ладу м’яча і не бачив. На 45+ американці в атаці били з офсайду, а Динамо у відповідь ледь не відзначилося вдруге. Команда здійснила контрвипад і з навісу Андрієвського головою пробивав Буено. На жаль, тільки у поперечку…

Другий тайм – втрата швидкості і якості

По перерві Маханьков став у ворота киян, але небезпека миттєво виникла біля протилежних. Гармаш заробив пенальті, який змарнував Андрієвський. Кроппер парирував м’яч після удару півзахисника під праву стійку.

Американці спробували взяти м’яч під свій контроль і це одразу дало результат. Сидорчук загубив Агудело у штрафному майданчику, Шабанов не встиг підстрахувати капітана і нападник Нью Інгленд Революшн ударом головою зрівняв рахунок, 1:1.

В наступному епізоді Маханьков вже врятував, парирувавши м’яч після щільного удару з-за меж штрафного майданчика Пінільї. Динамо спробувало відвести гру від своїх воріт, контратакуючи. Гармашу організували чудовий пас на хід, Денис добігти добіг, а сили для бодай трохи небезпечного удару не вистачило. Ще одну контратаку ударом на виконання завершував Буено – і вдруге у матчі влучив у поперечку.

А от суперник був точнішим. Карлес Жіл наважився на удар здалеку. Спроба хоч і була не надто сильною, виявилася фатальною для Маханькова. Володимир пропустив м’яч під рукою – і це вже 1:2.

Динамо мало свої шанси, але то били вище злету, то мазали повз зі штрафних, то команду з МЛС двічі рятував воротар (після ударів Гармаша і Буено). Що не вдавалося Динамо у другому таймі, чудово виходило в опонентів. Фагундес прокинув поміж ніг Шабанову, впустивши оборонця на газон, і пробив шведою. Маханьков міг би відбити, якби мав зріст 3 метри.

А так 1:3 – на користь суперника Динамо. Усі голи – в нарізці.